Нарада з питань реформування мистецької освіти

27.02.2020
241

22 лютого 2020 року в м. Києві відбулася нарада представників ГО «Всеукраїнська рада директорів закладів початкової мистецької освіти», делегованих від 24 областей України. Від Луганської області у нараді взяли участь Ганшина О.А. – директор КЗ «РМДШМ» (голова ради директорів Луганської області) та Шавгулидзе Т.Л. - голова міської профспілки працівників культури.

На порядку денному було обговорення стану та перспектив реформи початкової мистецької освіти.

На заході були присутні та виступили: депутати ВР Ірина Констанкевич і Єлизавета Богуцька, Андрій Боблях, заступник Міністра культури, молоді та спорту Ірина Подоляк, затверджені на посадах голів Агентств з питань мистецтв та мистецької освіти Галина Григоренко і Ольга Россошанська, Голова ЦК профспілки працівників культури Людмила Перелигіна, аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова, ректори провідних мистецьких закладів, громадські діячі-музиканти.

За результатами наради підготовлене звернення до Президента України, Голови Верховної Ради, Голови комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, Міністра культури, молоді та спорту. Текст звернення опублікований на офіційній сторінці ГО «Всеукраїнська рада директорів закладів початкової мистецької освіти».

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись