Методичний дайджест комунального закладу «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» за жовтень

29.10.2020
264

У жовтні 2020 року, в рамках роботи територіального методичного об’єднання мистецьких шкіл Луганської області (керівник об’єднання – директор КЗ «РМДШМ» Ганшина О.А.), в комунальному закладі «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» проведено низку методичних заходів:

07 жовтня 2020 року відбулося відбулось виїзне засідання методичного об'єднання з питань планування роботи на 2020-2021 навчальний рік, підготовки викладачів до атестації та роботи в умовах створення ОТГ (у м. Кремінна).

Викладачі відділу оркестрових інструментів КЗ «РМДШМ» відвідали обласний відкритий урок старшого викладача по класу скрипки Давидовової О.В. і спеціаліста І категорії Стариковової Г.А. у Кремінській районній дитячій музичній школі;

12 жовтня 2020 року на відділі музично-теоретичних дисциплін КЗ «РМДШМ», за планом роботи територіального методичного об’єднання мистецьких шкіл, відбувся відкритий урок викладача Сокольської Г.О. на тему: «Робота над розвитком гармонічного і мелодичного слуху на уроках сольфеджіо».

На засіданнях відділів КЗ «РМДШМ», з метою підвищення кваліфікації, викладачі школи Ніколаєвська Г.В. (викладач по класу фортепіано) та Жур Д.Г. (викладач по класу духових інструментів) поділилися з колегами власним педагогічним досвідом у викладанні фахових дисциплін.

28 жовтня 2020 року викладач-методист вищої категорії по класу фортепіано Шавгулидзе Т.Л. та викладач вищої категорії відділення образотворчого мистецтва Бондар С.М. виступили з презентаціями власного педагогічного досвіду на обласному семінарі – практикумі для викладачів мистецьких шкіл Луганської області.

В період осінніх канікул, 28-29 жовтня 2020 року, всі викладачі школи дистанційно пройшли курси підвищення кваліфікації в ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури та мистецтв імені Сергія Прокоф’єва».

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись