«Хай щастю дитини не буде кінця»

21.11.2019
159

Дитинство назавжди залишиться щасливою порою для багатьох з нас. Всесвітній День дитини, який відзначається 20 листопада
був впроваджений для того, щоби нагадати дорослим, що діти потребують любові і захисту. Цей день відзначають вже понад півстоліття по всьому світі.

Творчий колектив філії МКУ «Палац культури» підготував та провів та захід для дітей «Хай щастю дитини не буде кінця» в ході якого діти дитячого садочку №6 «Яблучко» взяли участь у ігровій програмі, і познайомилися зі своїми улюбленими казковими героями. В гості до них завітала єдиноріжка Тріксі, Тигрюша, казкове Зайченя та чарівник Хотабич, який з задоволенням катав дітей на килимі – літаку. Маленькі дівчата та хлопчики разом з героями казкової вистави співали, танцювали, запускали у небо мильні бульбашки і загадували бажання. Всі разом із задоволенням виконували завдання які їм пропонували, проявляли винахідливість та кмітливість. Жодного не залишило байдужим свято радощі і гарного настрою.

Колектив філії МКУ «Палац культури» завжди з особливим настроєм проводить ігрові програми в сквері для діток нашого міста. І надалі, в грудні, запрошують маленьких глядачів на зимові забави під чарівною ялинкою.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись