«Доля, як пісня»

25.10.2019
594

28 жовтня – знаменна в історії України і в житті кожного з нас дата. Цього року ми відзначатимем 75-річницю з Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Вже стало доброю традицією на визначні дати організовувати тематичні літературно-музичні зустрічі в закладах освіти. Так, 24 жовтня 2019 року пісенну творчість під гучною назвою «Доля, як пісня», подарували самодіяльні артисти Народного хору ветеранів «Червона калина» МКУ «Палац культури» (кер. Рогозіна Лідія, акомпаніатор Пузанов Олександр) учням ЗОШ I – III ступенів № 9. Протягом години зі сцени школи лунали добре знайомі воєнні пісні, такі як: «Журавлі», «Синові», «А мати ходить на курган», «Примиріться сини». Хористами були виконані і менш знайомі пісні, а саме: «Я горда тим, що українка», «Поклонимся» та інші.

Ведучі концерту (Любов Захарова та Ліля Сєдова) зі сцени вшановували пам'ять воїнів, які ціною власного життя вибороли право на свободу українському народові, віддали усі свої сили відбудові країни, піднявши її з попелу згарищ. «Такі заходи дуже важливі для нас. На прикладі саме таких зустрічей ми стараємося виховувати патріотизм у підростаючого покоління, прививати любов до української пісні та поезії. Рідне слово та українська пісня - це душа нашого народу! І там де людина, там і пісня, а разом ми велика українська сім’я!» - говорить директор Палацу Ганна Бережна. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

Також, запрошуємо школярів та усіх бажаючих до «Палацу культури» на осінні канікули на зустріч з улюбленими героями кожного дня з 28 жовтня по 1 листопада о 11-00 у малий зал, та на концерт «Кровава Мері», присвячений «Хеловіну» 2 листопада о 17-00 у великий зал Палацу культури.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись