Заходи Рубіжанської ЦБС з 01 жовтня по 07 жовтня 2019 року

08.10.2019
96

Всесвітній день кави!!! Happy world Coffee Day

Акція «На каву до бібліотеки» - це свято кави, яке пройшло у відділі абонементу центральної міської бібліотеки 1 жовтня.

Coffee Day - ароматна подія, яка сьогодні об’єднала наших користувачів. Бібліотекарі для гостей підготували арт – простір з різними локаціями: кінопоказ, інформаційну вікторину, книжкові новинки та екскурсію бібліотекою з корисними розмовами за філіжанкою кави.

Усі бажаючи мали можливість прийняти участь у безпрограшній кавовій вікторині «Що ви знаєте про каву?» та переглянути фільм «Всесвітній напій», побродити між книжкових полиць під мелодії композитора Yann Tiersen (адже, 1 жовтня також- Міжнародний день музики).

Показ фільму в бібліотеці

2 жовтня о 10.00 в кімнаті дозвілля центральної міської бібліотеки м. Рубіжного відбувся показ фільму «За вітром» в рамках фестивалю «Тиждень швейцарського кіно»,що проводиться завдяки посольству Швейцарії в Україні та компанії «Артхаус Трафік». У драмі режисера Беттіна Оберлі показано, як молода пара тікає від метушні у віддалений альпійський куточок. Але в їхнє щасливе та розмірене життя вдирається інженер, який приїхав для установки вітряної турбіни.

На показу фільму були присутні жителі міста, працівники бібліотеки та ВПО.

День працівників освіти в бібліотеці

Перша неділя жовтня – День Вчителя. З нагоди свята, працівники відділу абонементу центральної міської бібліотеки привітали педагогічний колектив міста книжковою скульптурою «Для тих, чия професія від бога!»

Учитель – це ціле життя, і воно віддане школі і учням. Педагог сіє в душах дітей зерна мудрості і доброти. Із року в рік учитель продовжує себе в своїх учнях та працює на майбутнє. Так склалось, що образ улюбленого вчителя, доброго і вимогливого, учні пам’ятають упродовж усього життя.

Вчити читати…. Вчити мріяти…. Вчити творити… Це призначення педагога, а книга це перша його помічниця.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись