ЗАХОДИ до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

27.08.2018
750

Патріотична виставка-панорама «Хай квітне щаслива моя Україна», оформлена в бібліотеці-філії №1

24 серпня українці відзначають величне свято — День Незалежності України. Незалежність держави це свято пам’яті про предків, що творили націю і боролися за державність, це велика подія, яка дала народові можливість самому вирішувати свою долю, а розвиток і процвітання України залежить від єдності, взаємоповаги та високої громадянської позиції.

Патріотична виставка-панорама « Хай квітне щаслива моя Україна», оформлена в бібліотеці-філії №1, присвячена цій знаковій даті в історії нашої ще такої молодої держави, відображає складний і тернистий шлях, пройдений нашою Батьківщиною до заповітної мрії – незалежної України.

Оформлено виставку-колаж новинок українського друку

«Ми – Україна»

20 серпня 2018 року у читальному залі центральної міської бібліотеки до Дня прапора та Дня Незалежності України оформлено виставку-колаж новинок українського друку «Ми – Україна».

Пройшла національно-патріотична година

21 серпня 2018 року, до Дня Незалежності України, в бібліотеці-філії №2 відбулася національно-патріотична година «З Україною в серці в Україні живу».

Перед присутніми виступила заступник начальника відділу Рубіжанського бюро правової допомоги Аліна Вікторівна Бобильова. Захід був організований разом з заступником начальника Рубіжанського МВ з питань пробації Кобилкіним Д. В. та психологом відділу Фень А.Л.

Відбулася слайд-бесіда

«Прапор вільної держави – найдорожча із святинь»

22 серпня відвідувачі дитячої бібліотеки відсвяткували День Державного прапора України. Для них бібліотекар Н. Дубровська підготувала слайд-бесіду «Прапор вільної держави – найдорожча із святинь».

Згідно з Указом президента України від 23 серпня 2004 року в країні започатковано щорічне святкування Дня Державного прапора. Продивляючись слайди, діти прослухали розповідь про необхідність використання національної символіки, про історію створення прапора, про давні українські традиції поєднання на прапорі жовтого та синього кольорів.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись