ЗАХОДИ ЦБСз 8 червня по 17 червня 2018 року

18.06.2018
475

Бібліотека-філія №2 вітає юних читачів у книжковому фан-клубі

З 8 червня 2018 року в бібліотеці-філії №2 юних читачів вітає книжковий фан-клуб «К книге и чтению – через досуг и общение»!

У відділі абонемент підготовлена виставка книг і журналів для середнього та старшого шкільного віку, спрямована на проведення цікавого літнього дозвілля.
Протягом тижня учасники книжкового фан-клубу зможуть взяти участь у бібліоселфі «Літо, книга, Я!».

Заняття з арт-терапії «Малюємо на піску»

10 червня 2018 року у літературній вітальні центральної міської бібліотеки в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» Міжнародної організації з міграції (МОМ) відбулось заняття з арт-терапії «Малюємо на піску». Його провела завідуюча відділом мистецтв Брігідєр Ірина. Основна мета заходу – сприяння гармонізації внутрішнього світу та ознайомлення з технікою пісочної анімації.

Літня ігротека
«Влітку часу ти не гай – до бібліотеки, друже, завітай!»

Літо! Канікули! Час літніх таборів!

11 червня 2018 року до ігрової кімнати Рубіжанської дитячої бібліотеки завітав у гості літній табір СШ № 10.

12 червня 2018р. презентовано виставку нових книжкових надходжень «Літературний фреш – читання зі смаком!»

Фонд відділу абонементу центральної міської бібліотеки поповнився новими книгами. Нова хвиля художньої літератури виявилась не аби яка яскрава, різножанрова та захоплююча.
Бібліотекарі підтримали весь спектр настрою, який називається читацьким інтересом - милування, смакування, захоплення, враження, хвилювання - за допомогою виставки нових книжкових надходжень «Літературний фреш – читання зі смаком!».

Оформлено виставку – рекомендацію «Стильний городник»

12 червня 2018 року на абонементі центральної міської бібліотеки презентовано виставку для дачників «Стильний городник», де можна знайти інформацію про все, що цікавить садівників, городників і квітникарів. Книги та журнали, які пропонує бібліотека, розкриють секрети посадки та вирощування різних видів культур.

Конкурсно-розважальна програма "У царстві живої природи"

12 червня 2018 року у Рубіжанській дитячій бібліотеці для вихованців пришкільного табору СШ № 10 пройшла конкурсно-розважальна програма "У царстві живої природи", яку підготувала Козик І. В.

Відкрилась виставка живопису «Життя в яскравих фарбах»

13 червня 2018 року в фойє Центральної міської бібліотеки відкрилась виставка живопису «Життя в яскравих фарбах», яку підготували співробітники відділу мистецтв. На ній представлені картини художниці Ковальової Марини - лауреата конкурсу «Обдарована молодь Луганщини», учасниці міжнародного конкурсу «Підводні фантазії», а також багатьох міських та обласних виставок.

Розважально-пізнавальна гра «Я У СВІТІ НЕ ОДИН, ЩО Я ЗНАЮ ПРО ТВАРИН...»

14 червня 2018 року для виховання у дітей дбайливого ставлення до братів наших менших, в дитячій бібліотеці міста Рубіжне для пришкільного табору СШ № 10 було проведено розважально-пізнавальну гру «Я У СВІТІ НЕ ОДИН, ЩО Я ЗНАЮ ПРО ТВАРИН...»

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись