ЗАХОДИ ЦБСз 18 червня по 24 червня 2018 року

25.06.2018
495

Авторський простір РГО «Літературного об’єднання «Райдуга» та літературної студії «Слово» Долинської ЦРБ

В літературному просторі кожної епохи існують поети та письменники, які визначають обличчя свого часу, автори, не прочитавши яких, неможливо скласти уяву про ментальність і традиції тієї чи іншої сторони нашої країни. Літературне побратимство долинян та рубіжан – понад часом і простором.

В останньому номері (№24) «Рубіжанських новин» від 15 червня 2018 року надрукована стаття під назвою «У нас в гостях литераторы из Ивано-Франковской области». В рубриці «Обо всём понемногу» пропонується вашій увазі добірка поетичної творчості наших гостей із Западної України, поетів та письменників з м. Долина. На сторінці тижневика учасники літературної студїї «Слово» з міста-побратима дарують нам свої поезії.

Запрошуємо до читання! Час поезії та краси понад усе!

Відбулася екологічна гра «Ми йдемо в похід»

18 червня 2018 р. в приміщенні центральної дитячої бібліотеки відбулася екологічна гра «Ми йдемо в похід». Її учасниками стали школярі табору з денним перебуванням

«Дружный» при Рубіжанському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.Гра проходила у формі заочного походу до лісу, який провела бібліотекар дитячої бібліотеки Конарєва В. В.

Спочатку школярі згадали види транспорту, на якому подорожують туристи. Але прогулянка була пішохідною, тому дітям було запропоновано зібрати речі до туристичного рюкзака.

Вони збирали речі, необхідні для походу, відповідаючи на загадки. На столику були зібрані різноманітні предмети, які використовуються під час подорожі. Діти назвали зайві предмети, що були розташовані поруч з потрібними.

Учасники походу розповіли про гриби та ягоди, які можливо зустріти в лісі.

Необхідною помічницею для туристів є топографічна карта. "Учасники походу" показали свої знання з читання карти, назвавши низку топографічних знаків.

Потім школярі згадали правила поведінки на природі, які були зазначені на запропонованих малюнках.

Наостанок заходу були проведені рухливі ігри. Дітям дуже сподобався біг «змійкою»та гра «Втримайся на купині».

Діє виставка-вшанування «Час минає, а пам’ять залишається»

Вічна пам'ять полеглим на полі бою,

Честь і слава - живим героям!

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні у відділі абонементу центральної міської бібліотеки з 19 червня 2018 року діє виставка-вшанування «Час минає, а пам’ять залишається». На ній представлено чимало цікавих матеріалів, книг, публіцистичних роздумів, фотоальбомів.

Страшне слово «війна» увірвалося в життя людей. Пам'ять людська! Через велетенський швидкоплин десятиліть прориваються до тебе спогади - миттєвості найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни. Війни не на життя, а на смерть.

Найкривавіші воєнні події в історії людства зафіксовано у наукових працях, архівних і музейних документах, фотографіях, плакатах воєнного і повоєнного часів, у спогадах учасників, а також відтворено у художніх, літературних творах, кінострічках. На честь героїв споруджено пам'ятники та обеліски.

Сьогодні вже мало залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам'яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.

Відкрилась виставка картин «Літній настрій»

У відділі мистецтв Центральної міської бібліотеки з 19 червня 2018 року проходить виставка картин «Літній настрій». В експозиції представлені роботи художника Гайворонського В.І., які об'єднує спільна тема - сонячне літо в пишному різноквітті. Натюрморти радують яскравими відтінками і гармонією, чарівні краєвиди та куточки рідного міста також відображають літній настрій.

Запрошуємо всіх жителів міста відвідати виставку та помилуватися прекрасними картинами художника, які подарують приємні враження і піднімуть настрій.

Оформлений тематичний перегляд «Уклін живим – загиблим слава»

18 червня в бібліотеці-філії №1 до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни оформлений тематичний перегляд «Уклін живим – загиблим слава».

Друга світова війна стала найбільшою катастрофою, яку коли-небудь прийшлося пережити людству. Складовою частиною Другої світової війни стала радянсько-німецька війна. Вона принесла десятки мільйонів людських втрат, була надзвичайним тягарем і випробуванням для всіх народів Європи і народів колишнього Радянського Союзу.

Ці події широко відображені в науковій і художній літературі, з якою можна познайомитися в бібліотеці.

Піратська вечірка «Чорна перлина»

18 та 20 червня 2018 року для дітей пришкільного табору СШ № 10 у центральній дитячій бібліотеці м. Рубіжне відбулася піратська вечірка.

Атмосферу захоплюючих морських пригод створювало оригінальне оформлення бібліотеки, яка на час заходу перетворилася на «Острів скарбів». Ведуча Козик І.В., у ролі пірата, запропонувала учасникам дружньо відправитися на пошуки скарбів. Учасники «піратської» вечірки розподілилися на дві команди: «Морські вовки» та «Веселий Роджер».

Завдання команд-перемогти суперників, отримавши якомога більше піастрів. Літери, зображені на звороті піастрів, складали кодові слова, які відчиняють скриню зі скарбами.

Перед обома командами «піратів» стояло завдання пройти 8 нелегких перешкод, де на юних мисливців за скарбами чатували неймовірно цікаві завдання, конкурси, загадки, пісні та інші справжні піратські змагання.

«Пірати» пройшли випробування на увагу, кмітливість та швидкість, показали справжню витримку і загартованість у морських випробуваннях.

Вечірка вдалася!

А час, проведений разом, ще більше здружив дітей.

В бібліотеці-філії №2 почала функціонувати виставка-креатив «Travelling of Book»

У дні літніх канікул, з 20 червня 2018 року, в бібліотеці-філії №2 почала функціонувати виставка-креатив «Travelling of Book».

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись