Профілактично-просвітницька лекція «ВІЛ/СНІД – знання і розуміння»

01.12.2020
175

1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я вперше був відзначений Всесвітній день боротьби зі СНІДом, адже саме тоді на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. З того часу цей день відзначається щорічно.

До цієї дати бібліотекарі Рубіжанської централізованої бібліотечної системи разом з представниками БО «Луганське обласне товариство «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» підготували профілактично-просвітницьку лекцію «ВІЛ/СНІД – знання і розуміння».

Психологиня Катерина Перевеслова та регіональний представник Юлія Кузьмич БО «Луганське обласне товариство «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» розповіли про цифри зараження ВІЛ-інфекцією в Луганській області та м. Рубіжному, стигму, дискримінацію по відношенню до людей, які живуть з ВІЛ, про подолання стереотипів, котрими на жаль досі живе суспільство, методи профілактики інфікування ВІЛ та про переваги раннього тестування на це захворювання.

Присутні на заході мали нагоду пройти тестування на ВІЛ в мобільній лабораторії.

Благодійна організація «Луганське обласне товариство «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» запрошує безкоштовно та конфіденційно пройти тестування на ВІЛ/СНІД за адресою: вул. 30 років Перемоги, 10.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись