Літня програма«На канікулах сумувати ніколи – приходь до бібліотеки за втіхою!»

22.06.2018
534

Все спекотнішими стають літні дні, але в прохолодних залах Рубіжанської бібліотеки для дітей з 1 по 20 червня було не менш спекотно, адже до нас постійно приходили в гості активні, ерудовані, життєрадісні вихованці літніх таборів ЗОШ № 2, СШ № 10 та Рубіжанського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Літні канікули – це щаслива пора дитинства, адже всі люблять відпочивати, весело проводити час, а якщо цей час проводити з користю, то це ж удвічі краще!

Наша програма «На канікулах сумувати ніколи – приходь до бібліотеки за втіхою!» включала низку різноманітних захоплюючих заходів, у яких взяло участь більше 300 дітей.

З 1 по 7 червня проходило спортивне свято «Спорт – здоров’я, спорт - це сила, що дають всім дітям крила».

11 червня на дітлахів, що вперше потрапили до бібліотеки, чекала незвична екскурсія-ігротека «Влітку часу ти не гай – до бібліотеки, друже, завітай!».

Протягом 12-14 червня малеча брала участь в конкурсно-розважальних програмах "У царстві живої природи" та «Я У СВІТІ НЕ ОДИН, ЩО Я ЗНАЮ ПРО ТВАРИН»

18 червня відбулася екологічна гра «Ми йдемо в похід».

Запам’яталася дітям і «Піратська вечірка» з конкурсами та іграми, яка відбувалася протягом 18-20 червня.

Весь час в бібліотеці вирували щасливі емоції, було гамірно та весело.

Та літо тільки починається. Тож приходьте до бібліотеки і ви зможете не лише захопливо провести дозвілля, а й знайти нових друзів і дізнатися багато нового.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись