Інтернет - акція «Пропусти Чорнобиль крізь серце»

24.04.2020
335

26 квітня виповнюється 34 роки з того моменту, коли світове співтовариство почуло слово «Чорнобиль», яке стало синонімом страшної техногенної катастрофи і величезної екологічної біди світового масштабу. Аварія на ЧАЕС стала одним з похмурих символів трагедії, до якої може призвести техногенна катастрофа. Бібліотекарі Рубіжанської ЦБС не залишилися осторонь та провели низку онлайн заходів, спрямованих на належне вшанування подвигу ліквідаторів.

З 12 по 25 квітня Рубіжанська ЦБС на сторінках у Фейсбуці Долаючи Рубежі та Рубіжанська централізована бібліотечна система провела творчу Інтернет - акцію «Пропусти Чорнобиль крізь серце». Мешканці міста надсилали вірші та малюнки, в яких продемонстрували осмислення цієї трагедії, її місця в історії країни.

З 21 квітня на сторінках Фейсбуку стартував новий флешмоб #34year_Чорнобиль_катастрофа, який відніс людей у минуле. Користувачам Фейсбуку пропонувалося згадати учасників ліквідації наслідків радіаційної аварії, тих людей, які захистили життя мільйонів від небезпечного радіоактивного зараження. Варто зауважити, що найбільше вдалося поіменно згадати учасників ліквідації та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи Рубіжанського добровільного товариства «Союз Чорнобиль» під керівництвом Данилова С.Т.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись