«Іловайськ 2014. Батальйон «Донбас»

28.08.2020
207

Наприкінці серпня 2014 року після запеклих боїв бійці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. Був обстріляний коридор, яким за домовленістю мали виходити українські бійці. За офіційними даними, навколо Іловайська і в самому місті загинули 366 українських бійців, близько 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти. Разом з тим парламентська Тимчасова слідча комісія з розслідування Іловайської трагедії оцінювала загальні втрати українських військ у тисячу осіб. Цей день став найсумнішою сторінкою в історії Незалежної України.

«Іловайськ 2014. Батальйон «Донбас» – український повнометражний художній фільм 2019 року режисера Івана Тимченка про бої за Іловайськ під час Війни за Незалежність України.

Над сценарієм фільму працював журналіст і письменник Михайло Бриних, який більше двох років створював його на основі численних матеріалів в пресі і реальних історій ветеранів-добровольців, які брали участь в операції зі звільнення Іловайська.

26 серпня бібліотекарі центральної міської бібліотеки організували онлайн - перегляд цього художнього фільму, який транслювався у режимі спільного перегляду на сторінці фейсбук «Долаючи Рубежі».

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись