Виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Місто майстрів - 2021»

20.09.2021
380

Понад сорок років у місті проходить міське свято «День Сім’ї». Яскравою його сторінкою є традиційна виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Місто майстрів», організатором якої є комунальний заклад «Міський музей».

Цього року вона подарувала містянам і гостям Рубіжного можливість доторкнутися до творчості в різних її проявах – від різноманітних технік вишивки до сучасних форм живопису і декоративного мистецтва, а також стати безпосередніми учасниками виставкового дійства – прийняти участь у мистецьких майстр-класах, поспілкуватися з авторами робіт, придбати на пам'ять іграшку, сувенір, відвідати виїзну етнографічну виставку жіночого слобожанського одягу «Доля жіноча, доля вишивана».

Окрім митців з Рубіжанської громади, «Місто майстрів» радо прийняло в своє коло творчі об’єднання, клуби і майстрів-гостей з Кремінної, Сєвєродонецька, Лисичанська. Сквер біля міської ради, традиційне місце проведення виставки, на кілька годин став яскравим, казковим Містом майстрів, який поєднує талановитих людей, їх творчу енергію в те єдине ціле, що створює атмосферу сімейного кола, родинного щастя, добра та миру.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись