Відкриття скейт–майданчика у Рубіжному

7 липня 2021 року о 17-00 на пл. Володимирський пройшло урочисте відкриття скейт-майданчика.

Відкриття скейт-майданчика в нашому місті - велика подія для всієї місцевої молоді та найбажаніший подарунок, придбаний для рубіжан за підтримки народних депутатів України Сергія Шахова, Сергія Вельможного та Олександра Сухова.

Сьогодні, як в Україні, так і у всьому світові проходять чемпіонати з скейтбордінгу, змагання з екстремальних видів спорту, а в 2016 році Міжнародний олімпійський комітет взагалі включив cкейтбордінг до програми літньої Олімпіади. Тепер і в Рубіжному є чудове місце для розвитку популярного виду молодіжного спорту. Сподіваємося, що найближчим часом ми будемо пишатися вже першими результатами рубіжанських скейтбордістів.

З вітальними словами на урочистому відкритті виступили народні депутати України - Сергій Вельможний та Олександр Сухов, міський голова Сергій Хортів, голова Рубіжанської молодіжної ради при Рубіжанський міській раді Альона Целухіна.

Бажаємо молоді Рубіжного успіхів у їх улюбленому спорті! Найголовніше – не забувайте дотримуватися правил поведінки в скейт-майданчиках! Поважайте один одного, розвивайтеся і просто отримуйте задоволення від занять улюбленим видом спорту.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись