Відбувся шкільний захід, присвячений державному святу – Дню захисників і захисниць України

18.10.2021
331

13 жовтня 2021 року у концертній залі КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» відбувся шкільний захід, присвячений державному святу – Дню захисників і захисниць України, що відзначається 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Ідеали добра, щастя і волі - все те, що було системою цінностей козацтва, завжди жили в душі нашого народу. Незважаючи на столітні кривди і неволі, українці зберегли свою мову, культуру, традиції і найбільшу у світі кількість народних пісень – у фонді ЮНЕСКО їх зібрано більше, ніж 15,5 тисяч.

Присутні у концертному залі глядачі поринули як у давні історичні події, так і у сучасні, пов’язані з виникненням та традиціями козацтва. Про славетні сторінки історії та сучасні події учні дізналися зі слів ведучої – Алли Гулідової.

У заході взяли участь учні школи мистецтв: ансамбль домристів (соліст Максим Сурінов), Петро Шуба (викладач Дмитро Федоров), Ярослав Куценко (викладач Надія Пшенична), Софія Фіалковська, а також викладачі – Галина Мірошніченко, Єлизавета Коскіна, Інна Коваль, Ольга Єщенко, Марія Герець, Ганна Сокольська, Аліна Андрєєва.

Під час проведення заходу пролунали пісні, присвячені славетним героям-козакам, твори героїчної тематики – «Козацький марш», «Їхав козак на війноньку», «Розпрягайте, хлопці, коні», «Ой на горі та й женці жнуть»; твори у сучасній обробці – «Ой заграйте, дударики»; музика українських композиторів: ніжна, лірична «Мелодія» М. Скорика, пісня-реквієм «Човен» С. Вакарчука, урочистий духовний гімн М. Лисенка «Молитва за Україну».

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись