У Рубіжному відбувся концерт до Дня Конституції України

29.06.2021
642

Ми співаємо про тебе, прекрасна країно,

Де хлібами духмяними вкриті поля.

І про шлях твій до волі, Моя Україно,

Незалежна та славна, квітуча земля.

Такими лучними словами розпочався 28 червня на площі Володимирській урочистий концерт до Дня Конституції України. Прийняття Основного Закону України 25 років тому стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави, ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі, наблизило Україну до країн з розвинутою демократією.

Конституція України – це не лише закон. Вона увійшла в наше суспільство як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності і соборності України.

Святковий день, присвячений 25 річниці Основного Закону країни, розпочався з виставки виробів майстрів народної творчості «Творча стежина», а також дитячої розважальної програми «Козацькі розваги».

Мелодійні пісні, запальні танці, яскраві композиції, що лунали над містом у цій спекотний святковий вечір, підготували творчі колективи міської комунальної установи «Палац культури».

Увесь захід був пронизаний гаслом «Хай вічно живе наша квітуча, горда, вільна й міцна духом країна! Хай живе козацька слава та її вільна душа!»

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись