Творчий дебют студії «Барбаріс» на сцені Рубіжного

19.05.2021
671

15 травня у Палаці культури пройшло яскраве танцювально-спортивне шоу від студії фітнесу і танцю «Барбаріс», яка продемонструвала глядачу свій розвиток і досягнення за 4 роки роботи: напрямки, які не бачила сцена, різноманітність стилів і вікових груп, оновлений тренерський склад. «Художня гімнастика», «Східний танець», «Ритміка», «Зумба», «Кенго-джампінг» - учасники колективу дивували глядачів різноманітністю танцювальних стилів та спортивних напрямків.

Концертна шоу-програма відбулася за участю артистів МКУ «Палац культури» Народного ансамблю танцю «Барвінок» (керівник – Ксенія Саєнко) та артистки циркової студії «Кристал» Аніти Трофімової (керівники – Світлана Трофімова та Олександр Ляпаєв). Яскравим виступом радували аніматори творчого центру «Світанок» та колектив «Інсайт» Коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв, місто Кремінна (керівник – Олена Костроба). А найголовнішим сюрпризом став фінальний вихід тренерського складу студії фітнесу і танцю «Барбаріс» на чолі з керівником Ксенією Саєнко.

Протягом всієї програми не вщухали гучні оплески. Танцювально-спортивне шоу підкорило Рубіжне унікальним поєднанням танцювальних рухів під наймодніші хіти сучасної музики, шаленим драйвом та непідробними емоціями.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись