Презентація виставки образотворчого мистецтва «Люблю!!! Творю!!! Мрію!!!»

07.05.2021
598

Люблю!!! Творю!!! Мрію!!! – під такою назвою у міському музеї 7 травня 2021 року у межах 10 відкритого міського конкурсу пленерного живопису та Дня Перемоги відбулася презентація виставки образотворчого мистецтва з циклу «майстер-учні» - викладача образотворчого мистецтва Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв Світлани Миколаївни Бондар та її учнів.

Гостями презентації стали викладачі та учні – учасники пленерного живопису з міст Рубіжне, Кремінна, Сєвєродонецьк, Лисичанськ.

На виставці було представлено двадцять вісім робіт у техніці олійного живопису та гуаші, вісімнадцять з яких – натюрморти, що дає можливість знайомити відвідувачів виставки з історією жанру натюрморт, якому вже більш шести століть. Про це наочно оповідає підготована для цієї теми інсталяція.

Завідуюча виставки С.І. Дарашкевич ознайомила присутніх з роботами викладача та її учнів, звернувши особливу увагу на різноманітність, представлених натюрмортів. С.М. Бондар розповіла про своїх учнів та їх маленькі перемоги у живописі.

Окрасою зустрічі став виступ тріо скрипалів, викладачів Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв: М.В. Черноп’ятко, М.В. Герець, С.І. Сереветнікової.

Виставка працює в музеї впродовж травня. Музей радо зустріне всіх відвідувачів.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись