Маленькі рубіжани відвідали міський музей у Всесвітній День вишиванки

20.05.2021
15027

20 травня 2021 до міського музею завітали маленькі рубіжани – учні 1-Б класу СШ І-ІІІ ступенів № 7. За роки існування Дня вишиванки утворився український культурний рух – вдягати вишитий одяг на роботу, до школи, на прогулянку і, таким чином, долучатись до спадщини своїх предків. Гості підтримали цю традицію і були вдягнені у вишиті сорочки та плаття.

Зала етнографії «Рідна садиба» радо прийняла маленьких відвідувачів, де для них було проведено лекцію про традиції, обряди, способи та пристрої, пов’язані зі створенням полотна, одягу, ниток для вишивання в давні часи, а також про символіку вишитих візерунків на старовинних музейних експонатах. Окрему увагу приділили гаслу ювілейного Дня вишиванки «Земля наших предків для наших нащадків», присвяченому екологічним проблемам, тому що культурна спадщина і екологія, безумовно, пов’язані між собою – там, де помирає природа, з часом зникає і культура, яка століттями створювалася на певній території. Так, з кожним роком це свято набуває більш глибокого змісту і розширює соціальні контексти.

У межах заходу діти відвідали Залу відкритих фондів музею, де побачили багато цікавих предметів, пов’язаних з побутом рубіжан, історією міста і його підприємств.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись