Колективи комунальної установи «Культурно-спортивний центр» здобули перемогу у Всеукраїнському чемпіонаті танцю «Нard dance show» м. Слов’янськ

20.10.2021
400

16 жовтня 2021 колективи комунальної установи «Культурно-спортивний центр» взяли участь у Всеукраїнському чемпіонаті танцю «Нard dance show», який відбувся у м. Слов’янськ та вибороли перші та призові місця.

Метою чемпіонату є популяризація і розвиток сучасних та естрадних танців в Україні та її регіонах, обмін досвідом, підвищення рівня виконавської майстерності, популяризація здорового способу життя.

Провідні фахівці в області хореографії оцінили наших артистів максимальними балами.

Дитяча студія естрадного танцю «Liberty» отримала 1 місце та перемогу в номінації «Народний танець» (керівник Юлія Гаджиєва).

Народний ансамбль танцю «Барвінок» (керівник Ксенія Саєнко, акомпаніатор Наталія Кисленко) перемогли одразу у декількох номінаціях: «Народно-стилізований танець» (категорія: Бебі, група), у номінації «Контемпорарі», а також у номінації «Естрадний танець» (категорія: юніори, формейшн).

Дует Народного ансамблю танцю «Барвінок» (Анастасія Байкова, Софія Цибуля) отримав почесне 2-ге місце у номінації «Вільна танцювальна категорія» (категорія: ювенали, дует).

Переможці та призери були нагороджені медалями, кубками, дипломами та пам’ятними подарунками.