До Дня Європи в Україні

17.05.2021
230

День Європи – це свято Європейського Союзу та символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях та спільних інтересах, миру, солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права.

Напередодні свята, 13 травня 2021 року о 17-00 у фойє 2-го поверху МКУ «Палац культури» пройшов майстер-клас «Барви Європи» від художника ПК Вікторії Сліпцової з виготовлення святкових листівок, у якому взяли участь учасники циркової студії «Кристал» (кер. Олександр Ляпаєв, Святлана Трофімова). На майстер-класі панувала творча і святкова атмосфера, яка надихала усіх учасників. Діти з натхненням із задоволенням вирізали і наклеювали різні деталі – складові листівки. 14 травня 2021 року творчий колектив Палацу провів акцію «Подаруй листівку рубіжанам», де готові листівки були подаровані мешканцям Рубіжного на вулицях міста. Містяни залюбки прийняли символічні подарунки та вітали у відповідь.

Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись