Акція «Війна не має забуття»

07.05.2021
615

6 травня 2021 року, напередодні Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні о 17-00 у фойє 2-го поверху МКУ «Палац культури» шостий рік поспіль був проведений майстер-клас «Війна не має забуття» з виготовлення святкових листівок. Цього року до майстер-класу від художника МКУ «Палац культури» Вікторії Сліпцової залюбки приєдналися учасники Народного ансамблю танцю «Барвінок» (керівник Ксенія Саєнко). Діти власноруч вирізали та склеювали червоні маки – національний символ пам'яті всіх жертв військових і цивільних збройних конфліктів та оформляли ними святкові листівки. Кожен намагався і хотів, щоб його листівка була краще. Виготовлення святкових листівок своїми руками – процес цікавий і захоплюючий. Листівка – справжній знак уваги, а листівка, зроблена своїми руками – це подарунок від самої душі.

За традицією, Палац культури кожен рік проводить акцію для рубіжан, коли готові листівки творчий колектив Палацу культури дарує містянам на вулицях міста.

Акція «Війна не має забуття» була проведена 7 травня 2021 року з метою залучення уваги до вшанування пам'яті всіх жертв Другої світової війни, підтримки ветеранів, подяки їм за мир і Перемогу.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись