Заходи Рубіжанської централізованої бібліотечної системи до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22.06.2021
420

Щороку 22 червня вшановуємо світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна.

На знак вшанування пам’яті всіх борців, які загинули в час воєнного лихоліття, визволяючи рідну землю від нацистських загарбників, у Рубіжанській централізованій бібліотечній системі оформлено книжково-ілюстративні виставки.

Безсмертному подвигу, ратній звитязі рядових бійців і командирів, партизанів і підпільників присвячена виставка-спомин «Щоб не стерла пам'ять забуття» в бібліотеці-філії №2. На виставці представлено чимало цікавих матеріалів, книг, публіцистичних роздумів, фотоальбомів.

Матеріали виставки-досьє «З пам’яттю про незабутнє» в Булгаківській бібліотеці розповідають про початок війни, перебіг та наслідки цього трагічного періоду для України, висвітлюють питання про справжні причини подій та історичне значення перемоги над нацизмом.

До пам'ятною дати, однієї з найважчих і трагічних сторінок історії, Варварівська бібліотека оформила виставку-реквієм «Йшов солдат в ім’я життя».

Усім тим, хто в червні 1941 року піднявся на священний бій з нацистами, а також тим, хто кував перемогу в тилу, працюючи на заводах і фабриках, на ланах і фермах, хто не скорився і загинув у концентраційних таборах присвячена виставка-спогад «Безсмертна слава у віках» у Михайлівській бібліотеці.

З нагоди дня скорботи для мешканців Кудряшівської громади бібліотекар провела історичну годину «Збережемо пам'ять про подвиг».

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись