День Європи у бібліотеках Рубіжанської централізованої бібліотечної системи

14.05.2021
470

З метою розширення знань з питань європейської інтеграції, отримання нової інформації про європейські країни в Рубіжанській централізованій бібліотечній системі відбулися заходи з нагоди святкування Дня Європи.

Щоб більше відкрити нової інформації, цікавого про історію, культуру європейських країн в Кудряшівській бібліотеці проведено Інтернет-мандрівку країнами Європи. Юних читачів зацікавила і тематична виставка «Європа – наш спільний дім».

Бібліотекою-філією №2 для широкого загалу онлайн користувачів запропоновано віртуальний гід з цікавими фактами «Бібліостопом по ЄС» та оформлено книжкову виставку «Знайомтесь: письменники Європи». Виставка об’єднує творців слова, які залишили нам багатогранну спадщину – свої твори.

Багато загадкового, що таїть в собі Європа, побачили користувачі Голубівської бібліотеки під час перегляду книжкової викладки «Європейська книга: від давнини до сьогодення». Це справжній тур літературою, відкриваєш книжку і забуваєш про кордони.

Відзначення Дня Європи – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись