УВАГА! Оголошено конкурс!

27.10.2017
1067

Оголошення про конкурс

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 № 955-VIII відділ культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Луганської області оголошує конкурсний добір на посаду директора міської комунальної установи «Палац культури» Рубіжанської міської ради Луганської області.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: повна вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- інші документи, які, на думку кандидата, підтверджують його професійні чи моральні якості.

Перелік документів, є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Зазначені документи надсилаються у встановлений строк на поштову та електронну адреси відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради e-mail: smis@rmr.gov.ua

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Термін подання документів та формування конкурсної комісії здійснюється протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Дата початку приймання документів з 27 жовтня 2017 року.

Дата початку формування конкурсної комісії з 27 жовтня 2017 року.

Документи приймаються за адресою: 93011, м. Рубіжне, пл. Володимирська, 2, каб. 235, відділ культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради.

На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

З умовами праці, відомостями про матеріально-технічну базу закладу, фінансову звітність за попередній бюджетній рік, зразком заяви про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" можна ознайомитися на офіційному веб - сайті Рубіжанської міської ради: www.rmr.gov.ua – «Культура та мистецтво» - «Конкурс» - «Конкурс на посаду директора МКУ «Палац культури».

Відповідно до вимог статті 21 Закону України «Про культуру» відділ культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради приймає пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії на e-mail: smis@rmr.gov.ua

Довідки за телефонами: 6-20-10, 6-20-37.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись