Умови праці, відомості про матеріально-технічну базу ЦБС

21.02.2020
822

Рубіжанська централізована бібліотечна система:

Адреса: вул. Володимирська, 51, т.6-17-33

Структура ЦБС і графік роботи:

центральна міська бібліотека – п’ ятниця, субота

директор з 8-00 до 17-00. Перерва 48 хвилин

з 9-30 до 18-00. Перерва 30 хвилин

центральна міська бібліотека для дітей – п’ ятниця, субота

з 8-30 до 17-00. Перерва 30 хвилин

філія № 1 – п’ ятниця, субота

з 7-30 до 16-00. Перерва 30 хвилин

філія № 2 – неділя, понеділок

з 9-30 до 18-00. Перерва 30 хвилин

Оплата праці директора проводиться згідно затвердженого штатного розпису і складається з посадового окладу, доплати за вислугу років, надбавки за особливі умови праці до 50% посадового окладу

Директорові закладу надається основна щорічна відпустка - 24 календарні дні, щорічна додаткова відпустка відповідно до колективного договору до 7 календарних днів та матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі посадового окладу.

Оплата лікарняних листів здійснюється відповідно до чинного законодавства.

З директором укладається контракт на 5 років.

Завдання та обов’язки. Здійснює оперативне керівництво бібліотекою (ЦБС), забезпечує її високоефективну діяльність, розробку та виконання виробничо-творчих і фінансових планів, що направлені на формування та забезпечення потреб населення у бібліотечно-бібліографічних послугах, соціальний розвиток колективу. Діє від імені бібліотеки (ЦБС). Представляє її інтереси в державних, кооперативних, комерційних підприємствах і установах, громадських організаціях, судових і арбітражних органах. В межах своєї компетенції видає накази та інші акти, обов’язкові для всіх підрозділів та працівників.

Організує формування бібліотечного фонду. Вживає заходів щодо забезпечення бібліотеки (ЦБС) кваліфікованими кадрами, найкращого використання знань та досвіду працівників, створення безпечних і сприятливих умов праці. Вживає заходів щодо морального заохочення і матеріального стимулювання працівників, накладає дисциплінарні стягнення. Забезпечує ефективне використання і зберігання закріпленого за бібліотекою (ЦБС) майна. Вирішує всі питання в межах наданих йому прав, доручає виконання окремих організаційно-господарських функцій керівникам функціональних підрозділів бібліотеки (ЦБС), що не звільняє його від відповідальності, якщо дії, які привели до порушень, були зроблені особами, яким він делегував свої права.

До складу матеріально-технічної бази Рубіжанської централізованої бібліотечної системи входять:

основні засоби (4 приміщення для бібліотек на перших поверхах багатоповерхових будинків на правах оперативного управління, бібліотечні фонди – 118467 екз., комп’ютерна та копіювально – розмножувальна техніка, мультимедійне обладнання у кількості 69 од., меблі) та запаси (господарські товари, бібліотечний інвентар).

ЦБС є бюджетним неприбутковим закладом культури і фінансується з місцевого бюджету в межах асигнувань, передбачених на утримання бібліотечної мережі міста.

Майно, що належить ЦБС, є комунальною власністю територіальної громади в особі Рубіжанської міської ради Луганської області. Майно закріплене за ЦБС, але право оперативного управління належить відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради.

Матеріально-технічне забезпечення ЦБС здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

Додаткове фінансування ЦБС може здійснюватися за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, за рахунок коштів, одержаних бібліотеками від господарської діяльності, надання платних послуг згідно з чинним законодавством України, пожертвувань та інших джерел, не заборонених законодавством.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись