До відома потенційних орендарів комунального майна

28.01.2021
323

З 1 жовтня 2020 року передача в оренду державного та комунального нерухомого майна відбувається на аукціонах або без проведення аукціону виключно в електронній торговій системі Prozorro.Продажі.

Відповідно до Закону України від 03.10.2019 № 157-ІХ «Про оренду державного та комунального майна» і Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 електронна торгова система (ЕТС) забезпечує можливість створення, розміщення, оприлюднення та обміну інформацією і документами в електронному вигляді.

Наразі в доопрацьованій системі Prozorro.Продажі можна зареєструвати три види заявок на оренду:

1. Включення об’єкта до Переліку (якщо останній опубліковано як вільне приміщення або у Вас є інформація про приміщення, яке ще навіть не опубліковане в ЕТС). Така заявка реєструється на базі нульового об’єкта орендодавця.

2. На оренду майна (ініціювання оголошення аукціону щодо оренди об’єкта, який вже включено до відповідного Переліку).

3. Продовження договору оренди (діючим орендарем). Якщо такий об’єкт не опубліковано в ЕТС, то заявка реєструється на базі нульового об’єкта орендодавця.

Щоб створити заявку необхідно зареєструватися на будь-якому з авторизованих електронних майданчиків ЕТС Prozorro.Продажі, здійснити вхід до особистого кабінету на сайті майданчика, обрати об’єкт оренди та вид заявки. До заявки потрібно завантажити необхідні документи в залежності від типу заявки.

Для бажаючих отримати більш детальну інформацію наводимо інструкцію з реєстрації заяви на оренду об’єктів на електронному майданчику Е-Тендер.

Інструкцію можна використовувати для роботи на будь-якому з авторизованих електронних майданчиків ЕТС Prozorro.Продажі, бо порядок реєстрації та вимоги до створення заявок на них ідентичні.

Файли до матеріалу


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись