Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
архів Останні новини
22 березня 2019 року 14:17
Головне управління Державної фіскальної служби у Луганській області інформує

Місцеві громади Луганщини отримали від спрощенців 77,3 млн грн єдиного податку

В.о. начальника Головного управління ДФС у Луганській області Ольга Височина повідомила, що ця сума надійшла від суб’єктів господарювання протягом січня-лютого 2019 року.

За її словами, основна частина надходжень єдиного податку, а це 42,9 млн грн, сплачена фізичними особами – підприємцями, які працюють на спрощеній системі оподаткування, та сільськогосподарськими товаровиробниками – 27,4 млн грн.

читати далі>>>

22 березня 2019 року 14:11
Підписано розпоядження

Сьогодні, 22 березня 2019 року, міським головою Хортівим С.І. підписано розпорядження №7 «Про скликання чергової 74 сесії міської ради». 

 (ознайомитися можна за цим посиланням)

22 березня 2019 року 08:18

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України. З метою проведення чесних виборів, поінформованості виборців щодо їх прав, механізмів їх реалізації та захисту, Міністерство юстиції України у партнерстві з Центральною виборчою комісією в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочинає провопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу!».

21 березня 2019 року 15:56

Головне територіальне управління юстиції у Луганській області є суб'єктом державної реєстрації громадських формувань, місцезнаходженням яких є населені пункти Луганської області, а саме: громадських об’єднань, їхніх відокремлених підрозділів, громадських об’єднань, що не мають статусу юридичної особи, підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання, обласних, регіональних, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій та об'єднань, структурних утворень політичних партій, регіональних (місцевих) творчих спілок, територіальних осередків всеукраїнських творчих спілок, обласних та місцевих організацій роботодавців та їх об'єднань, 

21 березня 2019 року 14:29

16 березня  у м. Києві у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова на кафедрі позашкільної освіти відбулося підведення підсумків V Ювілейної  Всеукраїнської  виставки «Талановиті! Наполегливі! Успішні!» – 2019, в якій прийняли участь вихованці гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» (кер. Вікторія Запорожченко) Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.

21 березня 2019 року 14:28

Коммунальное предприятие «РПУВКХ» обеспечивает подачу питьевой воды потребителям города Рубежное. Однако одной из проблем является долги потребителей за предоставленные услуги. В частности по состоянию на 1 марта 2019 года, население должно за предоставленные услуги по водоснабжению и водоотведению более 23 миллионов гривен.

КП «РПУВКХ» получило предупреждение от энергоснабжающей организации об отключении объектов водоснабжения и водоотведения от   электроснабжения 28 марта 2019 года в связи с чем город может остаться без води.

21 березня 2019 року 10:49

В м. Рубіжне засуджено особу, яка нанесла своєму чоловіку тяжке тілесне ушкодження

Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури направлено обвинувальний акт до Рубіжанського міського суду стосовно мешканки міста Рубіжне Луганської області, яка скоїла кримінальне правопорушення, спрямоване проти життя та здоров’я особи та пов’язане з фізичним насильством в сім’ї.

20 березня 2019 року 14:27
Інформація відділу міського комунального майна Рубіжанської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб"єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об"єкта оренди комунальної власності

Найменування об'єкта оцінки: об’єкт нерухомого майна.

Характеристика об'єкта: нежитлове приміщення загальною площею 227,4 кв. м на першому поверсі житлового будинку.
Рік введення в експлуатацію – 1963.

Місцезнаходження об'єкта оцінки: 93010, Луганська обл., м. Рубіжне, пр. Переможців, буд. 12.

Балансоутримувач: комунальне підприємство «Бюро технічної інвентаризації» Рубіжанської міської ради, код платників податків згідно з ЄДРПОУ 21765161.

читати далі>>>

20 березня 2019 року 09:42

Збереження психічного здоров'я – в наш час найактуальніша проблема. Професія педагога в усі часи вважалася такою, яка має досить багато стресогенних факторів і ризиків втратити психічне здоров'я, розчаруватися в роботі, в собі, отримати психосоматичні захворювання.

13 березня 2019 року на базі ЛОІППО відбувся семінар-тренінг  «Збереження та зміцнення професійного здоров’я педагогічних працівників». Провела його Віта Байдик та на якому я була присутня.

20 березня 2019 року 08:46
Відбудуться засідання депутатських комісій

20 березня 2019 року, о 15-00 годині відбудуться засідання всіх депутатських комісій, а саме:
- в малому залі засідань міської ради (3 поверх) відбудеться засідання комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та земельних відносин (порядок денний засідання комісії додається);
- в каб. 366 (Сидоренкова Л.Р.) відбудеться засідання комісії з соціальних питань (порядок денний засідання комісії додається).
- в каб. 478 відбудеться засідання комісії з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів(порядок денний засідання комісії додається);
-    в каб. 365 (Соловйов В.І.)відбудеться засідання комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики , гласності та законності (порядок денний засідання комісії додається);

20 березня 2019 року 08:40
УВАГА!

Шановні суб’єкти декларування!

(Посадові особи місцевого самоврядування, посадові особи юридичних осіб публічного права, депутати Рубіжанської міської ради 7 скликання)

 

Нагадуємо, 1 квітня збігає строк подачі електронних декларацій.

Крайній термін подачі - 31 березня. Декларації подані 1 квітня будуть вважатись поданими з порушенням терміну, встановленого чинним антикорупційним законодавством.

Неподання або подання електронної декларації з порушенням строків, встановлених Законом України «Про запобігання корупції», є підставою для притягнення порушників до адміністративної або кримінальної відповідальності із подальшим внесенням інформації про порушника до відкритого реєстру корупціонерів на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

 

Уповноважений підрозділ з питань запобігання

та виявлення корупції Рубіжанської міської ради

19 березня 2019 року 15:00
19.03.2019. Засідання виконавчого комітету Рубіжанської міської ради

 

 

19 березня 2019 року 13:23

 

07 березня 2019 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України № 143 від 27.02.2019р. (далі — Постанова), якою встановлено наступні норми споживання природного газу побутовим споживачам у разі відсутності лічильників газу:

Вид споживання природного газу

Одиниця виміру

Норма споживання

Плита газова за наявності централізованого постачання гарячої води

куб. метрів

людино-місяць

3,28

Плита тазова у разі відсутності централізованого постачання гарячої води та газового водонагрівача

куб. метрів

 людино-місяць

5,39

Плита газова та газовий водонагрівач

куб. метрів

людипо-місяць

10,49

18 березня 2019 року 16:28
Інформація про особистий прийом громадян міським головою Хортівим С.І. 18.03.2019

18 березня міський голова Хортів С.І. провів прийом громадян з особистих питань.

На прийомі були присутні заступник начальника УЖКГ Ладиченко Г.М., головний інженер КП «Муніципальний сервіс» Котляр О.С., начальник відділу земельних відносин та землеустрою Тарасенко О.І.

До Сергій Івановича звернулися з особистими і суспільними проблемами 5 жителів міста, у тому числі 2 звернення були колективними, 1 – повторним. З їх урахуванням прийом відвідало 7 громадян.

читати далі>>>

18 березня 2019 року 15:34

Якщо Ви втратили установчі документи громадського об'єднання

Головне територіальне управління юстиції у Луганській області нагадує, що установчим документом громадського об'єднання (громадської організації, громадської спілки) є статут або положення. 
    В разі втрати установчих документів громадського об'єднання у Вас є право скористатись послугами порталу електронного сервісу або звернутися до Головного територіального управління юстиції у Луганській області та отримати копії документів, що містяться в реєстраційній справі відповідного громадського об'єднання в паперовому вигляді.
 

18 березня 2019 року 13:53

Упродовж двох тижнів учням шкіл презентуватимуть актуальні професії з відвідуванням підприємств та закладів освіти. Ініціатором виступив Луганський обласний центр занятості.

Так, учні 10-11 класів Сєвєродонецької школи-інтернату завітали на професіографічну екскурсію до СДП «Промавтоматика №436», де дізналися про професії будівельників. У майстернях Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею хлопці спробували себе в ролі газозварників, дівчата вчилися робити декоративну штукатурку. Старшокласники школи №17 відвідали один з салонів краси, де затребувані перукарі, візажисти-стилісти, манікюрники

18 березня 2019 року 13:29

По состоянию на 18 марта 2019 года в городе произошло: чрезвычайных ситуаций – 0, чрезвычайных происшествий – 19, из них пожаров - 19.

На данный период 2019 года при пожаре погиб 1 человек, травмирован 1 человек, спасён 1 человек. Прямой ущерб от пожаров составил 69,7 тыс. гривен. Спасено имущества на сумму свыше 3,645 млн. гривен.

18 березня 2019 року 11:04
Рубіжани визначать породи дерев: розпочинається друга консультація щодо озеленення міста

 

З 15 березня починається друга публічні консультація, яка дозволить визначити стратегію дій з озеленення нашого міста: вибір порід дерев, які будуть висаджуватися замість постраждалих від буревія у 2018 році.

Організатор публічної консультації: управління ЖКГ спільно з Всеукраїнською ініціативою «Активна Громада». Представники громадськості допомагатимуть поширенню інформації про проведення публічної консультації, прийому та обробці результатів.

читати далі>>>

18 березня 2019 року 11:01

В Одеському Будинку - Музеї ім. М. К. Реріха підведено підсумки  учасників VI- го Міжнародного конкурсу дитячого малюнка імені М. К. Реріха, в якому прийняли участь вихованці ІЗО – студії «Arcobaleno» (керівник Галина Янченко) Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.

Цей конкурс засновано журналом "Ліга Культури" в 2013 році. Тема конкурсу 2018 року - "Подорожуємо з Миколою Реріхом".  У конкурсі присвяченому 144-річчу з дня народження М. К. Реріха прийняли участь учасники з багатьох країн світу віком від 3 до 19 років. Понад 300 юних художників отримали дипломи переможців.

16 березня 2019 року 18:37

 

Генерал-лейтенант ЗСУ Сергій Наєв народився 30 квітня 1970 року в Могилеві-Подільському Вінницької області. У 1991-1992 роках, після закінчення Московського вищого загальновійськового командного училища, він служив в Німеччині, потім перебував у розпорядженні командувача Далекосхідним військовим округом. У Збройних Силах України - з травня 1993 року.

 

 

15 березня 2019 року 15:16

В міський бюджет надходження основних джерел доходів загального фонду міського бюджету склали – 1389,7 грн. Із них: податок на доходи фізичних осіб – 1015,0 грн., єдиний податок – 290,3 грн., плата за землю – 41,2 грн., інші доходи – 43,2 грн. Субвенція – 3869,4 тис. грн.

 

15 березня 2019 року 13:50
Чергове засідання виконавчого комітету

19 березня о 14.00 в малому залі засідань міської ради (3 поверх) відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Рубіжанської міської ради.

З порядком денним можна ознайомитися за цим посиланням

15 березня 2019 року 11:25
Підписано розпорядження

11 березня 2019 року, міським головою Хортівим С.І.  підписано розпорядження №29 «Про уторення міської робочої групи зі сприяння організації проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року»  (ознайомитися можна за цим посиланням).

15 березня 2019 року 09:59
Головне управління Державної фіскальної служби у Луганській області інформує

Податківці Луганщини протидіють незаконній підприємницькій діяльності

В Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили, що дотримання роботодавцями законодавства з питань оформлення трудових відносин з найманими особами – у полі зору податківців.

За словами в.о. начальника Головного управління ДФС у Луганській області Ольги Височиної, за січень-лютий поточного року легалізовано працю 285 громадян. При цьому до бюджету додатково надійшло 187 тис. грн єдиного внеску, 148 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 13 тис. грн військового збору.

читати далі>>>

15 березня 2019 року 09:47
Уважаемые работники и ветераны сферы бытового обслуживания населения и жилищно-коммунального хозяйства!

Жизнь современного человека невозможно представить без развитой торговли, качественного бытового обслуживания, надёжно функционирующего жилищно-коммунального комплекса. Вы наиболее близки к людям, помогаете решать их насущные проблемы. Вместе с тем несете на своих плечах огромную ответственность.

Именно по работе предприятий торговли, бытового обслуживания и жилищно-коммунального хозяйства жители нашего города оценивают качество и уровень комфорта жизни. От Вашего труда зависит стабильность работы систем жизнеобеспечения, полноценная деятельность всех секторов экономики и социальной сферы. Каждый из вас выполняет значимую и ответственную работу, которая улучшает быт, создает уют.

Уверен, что вы и в дальнейшем будете достойно выполнять все возложенные на вас профессиональные задачи, а внимание и доброжелательность к людям будут вашей визитной карточкой.

От всей души желаю всем вам крепкого здоровья, неиссякаемой жизненной энергии, стабильного развития и новых трудовых успехов а так же благополучия вашим семьям!

 

Первый заместитель городского головы А.Башкир

>>Архів новин


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів:
візитів сьогодні: 11819
візитів всього: 508491