Протокол №_9__ позачергового засідання Громадської Ради при виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради

09.06.2015
326

Протокол №_9__

позачергового засідання Громадської Ради при виконавчому комітеті

Рубіжанської міської ради

05 червня 2015 року місто Рубіжне

Присутні : - 10 членів ГР: Шпілєвий С.Е., Феленко О.Д., Крівошликов М.І., Сичова О.І., Жаворонков О.В. Данильченко М.О., Базарова О.В., Воронкін С.М., Колпакова О.В., Лапко Е.Е.

Відсутні:- 5 членів ГР: Петрова Н.П., Яценко К.В., Семенов С.В. Соловйов В.І.
. Ткаченко В.

Гості: Бабенко Д.В. , Чапова Л. А.

СекретарГромадської Ради - Шпілєвий С.Е. довів про склад присутніх.

Слухали:- В.о. голови ГР Філенко О.Д. доповіла порядок денний позачергового засідання, винесені такі питання:

1. Затвердити персональні зміни у складі секретаріату ГР;

2. Затвердити закриття прийому нових членів до ГР на підставі Типового положення КМУ від 08.04.15р. № 234;

3. Затвердити дату проведення суботнику по прибиранню території закріпленої за ГР виконкомом міськради м. Рубіжного;

4. Затвердити запит на ім’я зам. голови Тарабановського М.М. з питання звернення громадянки Чередниченко Г. І., звернення № 4 від 02.06.2015р.;

5. Організація робочих груп:

5.1. З питання підняття тарифів вартості обслуговування ліфтів у м. Рубіжному (звернення ПП «Східліфтсервіс» від 28.05.2015р.);

5.2. З питання капітального ремонту криши за адресою пр.. Кірова, буд. № 6 (звернення № 4 від 02.06.2015р.);

5.3. З питання допомоги Пантєлєєвой Л. у лікуванні її онука (звернення № 1 від 20.05.2015р.);

5.4. З питання повернення Д.П. «Рубіжанський ринок» по вул.. Визволителів – 94 у комунальну власність та розпорядження громади м. Рубіжного;

5.5. З питання виділення земельної ділянки для розміщення приюту для бездомних тварин.

6. Прийняття рішення по зверненню від ГР до секретаря міськради Мухтарова Д.Х., про визнання «ЛНР» та «ДНР» терористичними організаціями.

7. Прийняття рішення по зверненню від ГР до секретаря міськради Мухтарова Д.Х., про те що депутати Рубіжанської міськради Задірака Н.О., Тимохін А.В., Хорошилов Д.О., приймали участь у організації псевдо-референдуму, у зв’язку з цим урегулювати статус даних депутатів Рубіжанської міськради згідно розділу № 5 Закону України «Про статус депутатів міських рад».

8. Різне:

8.1. Звернення до Салантай – доповідач Данільченко М.;

8.2. «Інститут громадського Прокурора» – доповідач Данільченко М.;

8.3. Правіла поведінки членів робочих груп ГР на виїздах – доповідач Сичова О.;

8.4. Обговорення звернення до начальника міліції м. Рубіжного з питання його зустрічі з членами ГР – доповідач Данільченко М..

Вирішили:Прийняти порядок денний позачергового засідання

Голосування: «за» – 9 ; «проти» – 0 ; «утрималося» – 0 ; «не голосував» - 1. 

1. Слухали:по першому питанню порядку денного:

Сичова О. запропонувала зняти перше питання з порядку денного позачергового засідання ГР, у зв’язку з тим, що не всі члени ГР присутні на засіданні.

Вирішили:зняти перше питання з порядку денного позачергового засідання ГР.

Голосування: «за» – 9 ; «проти» – 0 ; «утрималося» – 0 ; «не голосував» - 1.
 

2. Слухали: з другого питання порядку денного:

Шпілєвий С. запропонував зняти друге питання з порядку денного позачергового засідання ГР, у зв’язку з тим, що не всі члени ГР присутні на засіданні.

Вирішили:зняти друге питання з порядку денного позачергового засідання ГР.

Голосування: «за» – 9 ; «проти» – 0 ; «утрималося» – 0 ; «не голосував» - 1.

3.Слухали: зтретього питання порядку денного:

Сичова О. запропонувала зняти трете питання з порядку денного позачергового засідання ГР, у зв’язку з тим, що не всі члени ГР присутні на засіданні.

Вирішили:зняти трете питання з порядку денного позачергового засідання ГР.

Голосування: «за» – 9 ; «проти» – 0 ; «утрималося» – 0 ; «не голосував» - 1.

4.Слухали: з четвертого питання порядку денного:

Сичова О. доповіла, що вона разом з Філенко О.Д., Данільченко М., Лапко Е., Петровой Н., Колпакова О. перевіряли звернення громадянки по факту протікання даху за адресою: пр.. Кірова-6. При огляді даху було встановлено, що на ньому працюють луди без документів. По даному факту були викликані робітники міліції, та складений акт обстеження з фото- та відео- фіксацією.

Шпілєвий С. довів звернення до УЖКХ по перевірці ремонту даху у 2014р. за адресою: пр.. Кірова-6.

Вирішили:Затвердити звернення до УЖКХ по перевірці ремонту даху у 2014р. за адресою: пр.. Кірова-6 (додається).

Голосування: «за» – 10 ; «проти» – 0 ; «утрималося» – 0 ; «не голосував» - 0.

5.Слухали: з п’ятого питання порядку денного:

5.1.Філенко О.Д. запропонувала створити робочу групу з питання підняття тарифів вартості обслуговування ліфтів у м. Рубіжному

Вирішили:створити робочу групу з питання підняття тарифів вартості обслуговування ліфтів у м. Рубіжному

Голосування: «за» – 6 ; «проти» – 2 ; «утрималося» – 2 ; «не голосував» - 0.

також Філенко О.Д. запропонувала створити робочу групу у складі: Данильченко М., Жаворонков О. та Сичова О. та на засіданні 16.05.2015р. ця група відчитається, щодо підняття тарифів вартості обслуговування ліфтів у м. Рубіжному

Вирішили:Створити робочу групу у складі: Данильченко М., Жаворонков О. та Сичова О. та на засіданні 16.05.2015р. ця група відчитається, щодо підняття тарифів вартості обслуговування ліфтів у м. Рубіжному

Голосування: «за» – 10 ; «проти» – 0 ; «утрималося» – 0 ; «не голосував» - 0.
 5.2.Шпілєвий С. доповів, що вже створена робоча група у складі Шпілєвий (старший), Крівошликов, Данільченко та Лапко (п. 11.1 протоколу № 8 від 19.05.2015р.) по перевірці ремонту дахів у 2014р., тому немає потреби ще створювати групу, тому що створена група займається даним питанням.
Вирішили:взято до відома.

Голосування: не голосувалося.

5.3.Філенко О.Д. запропонувала створити робочу групу з питання допомоги Пантєлєєвой Л. у лікуванні її онука (звернення № 1 від 20.05.2015р.). Сичова О., Шпілєвий С. запропонували розширити питання та створити постійну робочу групу, яка буде займатися питаннями допомоги (налаштування зв’язку з благодійними фондами, організаціями та інше) ведення роз’яснення, щодо благодійності та інше. Філенко запропонувала склад групи: Лапко Е., Данільченко М., Базарова О. та Яценко К..

Вирішили:Створити постійну робочу групу у складі: Лапко Е., Данільченко М., Базарова О. та Яценко К., яка буде займатися питаннями допомоги (налаштування зв’язку з благодійними фондами, організаціями та інше) ведення роз’яснення, щодо благодійності та інше.

Голосування: «за» – 10 ; «проти» – 0 ; «утрималося» – 0 ; «не голосував» - 0.
 5.4. Філенко О.Д. запропонувала створити робочу групу у складі: Філенко О., Шпілєвий С., Яценко К., Сичова О. та Воронкін, з питання повернення «Колгоспного ринку» по вул.. Визволителів – 94 у комунальну власність та розпорядження громади м. Рубіжного

Вирішили:Створити робочу групу у складі: Філенко О.Д, Шпілєвий С., Яценко К., Сичова О. та Воронкін, з питання повернення «Колгоспного ринку» по вул.. Визволителів – 94 у комунальну власність та розпорядження громади м. Рубіжного

Голосування: «за» – 9 ; «проти» – 0 ; «утрималося» – 0 ; «не голосував» - 1.
 5.5. Сичова О. запропонувала створити робочу групу у складі: Сичова О., Семенов С. та Філенко О.Д.,з питання виділення земельної ділянки для розміщення приюту для бездомних тварин.

Вирішили:Створити робочу групу у складі: Сичова О., Семенов С. та Філенко О.Д,з питання виділення земельної ділянки для розміщення приюту для бездомних тварин.

Голосування: «за» – 9 ; «проти» – 0 ; «утрималося» – 0 ; «не голосував» - 1.

6.Слухали: з шостого питання порядку денного:

Філенко О.Д. доповіла текст звернення від ГР до секретаря міськради Мухтарова Д.Х., про визнання «ЛНР» та «ДНР» терористичними організаціями.

Вирішили:Направити звернення від ГР до секретаря міськради Мухтарова Д.Х., про визнання «ЛНР» та «ДНР» терористичними організаціями (додається).

Голосування: «за» – 7 ; «проти» – 0 ; «утрималося» – 2 ; «не голосував» - 1.
 7.Слухали: з сьомого питання порядку денного:

Філенко О.Д. доповіла текст звернення від ГР до секретаря Рубіжанської міськради, про те що депутати Рубіжанської міськради Задірака Н.О., Тимохін А.В., Хорошилов Д.О., приймали участь у організації псевдо-референдуму, у зв’язку з цим урегулювати статус даних депутатів Рубіжанської міськради згідно розділу № 5 Закону України «Про статус депутатів міських рад».

Вирішили:Направити звернення від ГР до секретаря міськради Мухтарова Д.Х., про те що депутати Рубіжанської міськради Задірака Н.О., Тимохін А.В., Хорошилов Д.О., приймали участь у організації псевдо-референдуму, у зв’язку з цим урегулювати статус даних депутатів Рубіжанської міськради згідно розділу № 5 Закону України «Про статус депутатів міських рад».

Голосування: «за» – 8 ; «проти» – 0 ; «утрималося» – 1 ; «не голосував» - 1.
 

8.Різне:

8.1.Данільченко М. доповів, що Салантай зможе провести семінар з членами ГР після виборів до міських, районних та сільських рад що відбудятся в осени 2015р.

Вирішили:Взяти до відома.

Голосування: не голосувалося.

8.2.Данільченко М. доповів, щодо створення в Україні «Інститут громадського Прокурора».

Вирішили:Інформація взята до відома.

Голосування: не голосувалося.

8.3.Сичова О. довела до членів ГР рекомендації щодо поведінки у складі робочих груп на виїздах при перевірці скарг та звернень від громадян та суб’єктів господарювання.

Вирішили:Інформація взята до відома.

Голосування: не голосувалося.

8.4.Данільченко М. та Філенко О. доповіли текст звернення від ГР до начальника міліції м. Рубіжного з питання його зустрічі з членами ГР.

Вирішили:Направити звернення від ГР до начальника міліції м. Рубіжного з питання його зустрічі з членами ГР (додається).

Голосування: «за» – 9 ; «проти» – 0 ; «утрималося» – 0 ; «не голосував» - 1.

У зв’язку з тим, що відбулося позачергове засідання ГР, наступне засідання ГР відбудеться по плану 16.06.2015р. о 15-00 каб. № 114 приміщення Рубіжанської міськради (п. 11.4 протоколу № 8 від 19.05.2015р.).

В.о. Голови ГР Філенко О.Д.

Секретар ГР Шпілєвий С.Е.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись