Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 р. №107 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 р. №517) у державному бюджеті передбачено кошти для підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції за напрямком Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї.

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання (юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи — підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства), які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60 000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації за бджолосім’ї власники бджолосімей, подають за місцезнаходженням пасіки до виконавчого органу відповідної сільської, селищної, міської ради (далі — органи місцевого самоврядування) до 1 жовтня поточного року такі документи:

Фізичні особи ПОДАЮТЬ:

- копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки нового зразку;

- копію рішення про державну реєстрацію потужності;

- копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (іденкод);

- довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів.

Суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи — підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства) ПОДАЮТЬ:

- копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки нового зразку;

- копію рішення про державну реєстрацію потужності;

- копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком;

- копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма № 24 (річна) на останню звітну дату на момент подання документів (юридичні особи);

- довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи — підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

- інформацію про всіх пов’язаних із ним осіб, які протягом бюджетного року є отримувачами державної підтримки.

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись