Рішення виконавчого комітету №674 «Про перелік видів оплачуваних робіт в 2012 році»

 

РУБІЖАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

«06» грудня 2011 року                  м.Рубіжне                                        №674

 

 

Про організацію оплачуваних

громадських робіт в 2012році

 

 

 

 

 


   

            З метою забезпечення тимчасової зайнятості населення, передусім  громадян, зареєстрованих як безробітні, та одночасного рішення задач соціального розвитку міста на підставі ст.23 Закону України «Про зайнятість населення, пп.7, п.б, п.1 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком міської ради

          

ВИРІШИВ:

 

1.Створити на підвідомчих підприємствах, установах і організаціях робочі місця для організації та проведення громадських робіт за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, які мають суспільно-корисну спрямованість,  відповідають потребам певної адміністративно-територіальної одиниці та сприяють її соціальному розвитку (Додаток).

2.  Керівникам підприємств, установ та організацій м. Рубіжне подавати пропозиції до центру зайнятості щодо організації оплачуваних громадських робіт за потребою.

3.  У всіх підприємствах зазначених в Додатку  визначити громадські роботи по виду – загальнодоступними для широкого кола людей, які, як правило, не потребують спеціальної професійної підготовки,а також кваліфіковані роботи, які організуються з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, по характеру – тимчасові, по режиму – повний робочий день, по оплаті  праці – почасові, згідно тарифних ставок. (Підсобні роботи, благоустрій міста, допомога по догляду за одинокими особами похилого віку, ремонтні та інші види робіт).

4. Центру зайнятості  укласти договори про спільну діяльність з організації оплачуваних громадських робіт з підприємствами названими у Додатку.

 

5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського головиАрцева Ю.М. та заступника директора міського центрузайнятості       Гладкову Н.А.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                                       О.В.Хоменко

Тип документу: Рішення виконавчого комітету
Дата: 06.12.2011
Номер документу: 674
Назва документу: Про перелік видів оплачуваних робіт в 2012 році
Прикріплені файли:
  1. Документ (0.03 МБ)

« повернутись до списку документів

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись