Рішення виконавчого комітету №661 «Про підсумки відбору кандидатів до вступу у військово-навчальні заклади з числа цивільної молоді у 2011 році та завдання на 2012 рік»

 

 

 


РУБІЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я


 06.12. 2011 р.                                               м. Рубіжне                                                           №  661

 

Про  підсумки  відбору   кандидатів

до вступу у військово-навчальні

заклади     з    числа         цивільної

молоді у  2011 році  та  завдання на

2012 рік.

 

              Відповідно до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу", наказу МО України № 187 від 17.08.1993 року у 2011 році проводилась робота з  відбору кандидатів щодо  комплектування перших курсів учбових закладів МО України. Усього успішно пройшли медичне обстеження, тестування, професійний відбір і направлені для складання іспитів 9 кандидатів, з яких зараховано до вищих військово-навчальних закладів 4 юнака, що складає

80%   від завдання Луганського  обласного військового комісаріату.

          Основні причини таких показників незадовільний стан здоров’я та низький загальноосвітній рівень підготовки під час вступних іспитів кандидатів до вступу у ВВНЗ.

          З метою покращення військово-професійної орієнтації цивільної молоді та підвищення рівня їх підготовки  для вступу до вищих військово-навчальних закладів у 2012 році, керуючись п.1.ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконавчий комітет міської ради

 

 В И Р І Ш И В:

 

          1.Управлінню  освіти міської ради (КОСТЯНІКОВА Т.І.), Рубіжансько-Кремінському ОМВК (ОВСОВ В.А.):

             -   до 01.02.2012 року  організувати проведення методичних нарад  військового комісара  з директорами, їх заступниками з навчально-виховної роботи  та  керівниками ДПЮ загальноосвітніх навчальних закладів, професійних ліцеїв, технікуму, коледжу, на яких розробити   комплекс заходів щодо посилення військово-професійної орієнтації молоді, у тому числі організації виступів  офіцерів військкомату з метою  ознайомлення юнаків з військовими професіями та правилами прийому до військових навчальних закладів.

            -  у березні - травні 2012 року забезпечити проведення в навчальних закладах міста додаткових занять з екзаменаційних дисциплін з юнаками, які виявили бажання вступати до  вищих військових навчальних закладів.

          2.Управлінню охорони здоров’я міської ради  (ПРОКОПЕНКО М.Ф.)  у лютому-березні 2012 року забезпечити проведення медичного огляду юнаків, які виявили бажання вступити до військових навчальних закладів.

           3.Газеті «Рубіжанські Новини» ( ЛАВРЕНЮК  С.Ф.) організувати інформування населення  про життя та діяльність військових підрозділів Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, підшефної військової частини 3023 «В», які дислокуються  на території  області з метою формування у молоді бажання стати офіцерами збройних Сил України.

           4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови РОГАЛЬОВА О.О. та військового комісара Рубіжансько-Кремінського ОМВК підполковника ОВСОВА В.А.

     

СЕКРЕТАР МІСЬКОЇ РАДИ                                                                           О.В. ХОМЕНКО

Тип документу: Рішення виконавчого комітету
Дата: 06.12.2011
Номер документу: 661
Назва документу: Про підсумки відбору кандидатів до вступу у військово-навчальні заклади з числа цивільної молоді у 2011 році та завдання на 2012 рік
Прикріплені файли:
  1. Документ (0.04 МБ)

« повернутись до списку документів

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись