Рішення міської ради №15/1 «Про виконання міської програми “Попередження дитячої безпритульності, бездоглядності та соціального сирітства у місті Рубіжне на 2007 – 2011 роки»»

Рубіжанська міська рада

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

( п’ятнадцята сесія)

 

 Рішення  № 15/1

 

від 24 листопада 2011 р.                   

 м. Рубіжне                                           

 

 

Про виконання  міської програми “Попередження дитячої  безпритульності,  бездоглядності та  соціального сирітства у місті Рубіжне  на 2007 – 2011 роки»

 

 

 

 

 

Заслухавши звіт заступника міського голови  Ю.М. Арцева  про виконання міської Програми “Попередження  дитячої  безпритульності ,  бездоглядності  та  соціального сирітства у місті Рубіжне  на 2007 – 2011 роки» Рубіжанська міська рада  відмічає, що в ході реалізації  програми “Попередження  дитячої  безпритульності ,  бездоглядності  та  соціального сирітства у місті Рубіжне  на 2007 – 2011 роки»  ,  службою у справах дітей, кримінальною міліцією у справах дітей, навчальними закладами, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді забезпечено ведення місцевого обліку та соціального супроводу дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, що дало змогу здійсненню заходів щодо захисту, реабілітації, попередження негативних явищ серед дітей міста.

Введено в експлуатацію Всеукраїнську єдину інформаційно аналітичну систему  «Діти», яка забезпечила ведення системного обліку дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, кандидатів в усиновлювачі, та можливість відслідковувати подальшу долю дитини.         

Сформовано житловий реєстр на дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Відзначається значне зростання на 50 %  кількості влаштованих дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання (опіка, піклування, прийомні сім’ї). Збільшилась кількість прийомних сімей: 2007р – 1, 2011р. – 6.

За останні роки вдалося добитися зменшення кількості дітей, схильних  до бродяжництва: з  13 у 2007р.   до   1 у 2011р.,  направлених до притулків: з 20 у 2007р. до 2 у 2011р., а також зменшення кількості  влаштованих   неповнолітніх  до інтернатних закладів на повне державне забезпечення: з 6 у 2007р. до 0 у 2011р.

Звертаючи увагу на вищезазначене,  на підставі рекомендації постійної комісії міської ради з соціальних питань від 10 листопада 2011 року, керуючись ст.ст. 26, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

1.     Звіт про виконання міської програми “Попередження  дитячої  безпритульності ,  бездоглядності  та  соціального сирітства  у місті Рубіжне  на 2007 – 2011 роки» ухвалити  ( додаток).

2.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з соціальних питань.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                   К.Г. Козюберда

 

Скликання: 6 скликання
Сесія / комісія: 15 сесія
Тип документу: Рішення міської ради
Дата: 24.11.2011
Номер документу: 15/1
Назва документу: Про виконання міської програми “Попередження дитячої безпритульності, бездоглядності та соціального сирітства у місті Рубіжне на 2007 – 2011 роки»
Прикріплені файли:
  1. Документ (0.23 МБ)

« повернутись до списку документів

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись