Рішення виконавчого комітету №622 «Про створення місцевого резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків.»
РУБІЖАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

   «15» листопада 2011р.                                 м. Рубіжне                                                    № 622

 

Про створення місцевого резерву для
запобігання, ліквідації надзвичайних
ситуацій та їх наслідків

 

 

 


         У відповідності з постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2001 № 308 «Про Порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків», з метою забезпечення запобігання,  ліквідації  надзвичайних ситуацій  техногенного  і  природного  характеру  та  їх наслідків на території міста, керуючись ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:

         1.Створити місцевий резерв для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, враховуючи затверджену номенклатуру і обсяги матеріального резерву для попередження і  ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного  характеру та надання невідкладної допомоги допомоги постраждалому населенню на території міста Рубіжне (номенклатура додається).
      2. Фінансовому управлінню (Львова Т.В.) та управлінню економіки міської ради (Алфімова С.А.)  під  час формування проектів міського бюджету та Програми економічного і соціального розвитку міста на 2012 рік і наступні роки передбачити з урахуванням реальних можливостей кошти на виконання заходів щодо створення і накопичення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків.
    3. Придбання матеріальних цінностей, що входять до номенклатури і обсягів місцевого матеріального резерву, здійснювати за рішенням виконавчого комитету міської ради у разі  загрози виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, ліквідації цих надзвичайних ситуацій та їх наслідків, відповідно до їх рівня, за укладеними договорами з ДП «Рубіжанський ринок», фізичними особами – підприємцями Сичом М.П. та Кривулею І.Є.  за рахунок коштів передбачених у міському  бюджеті.
      4.  Місце  розміщення  резервів  визначити  складські приміщення ЖЕК № 1 за адресою:           м. Рубіжне, вул. Миру, 46.
        5. Резерви використовувати тільки для:

            здійснення запобіжних заходів у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій;

            ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків;

            проведення невідкладних відновних робіт;

            надання громадянам, постраждалим від наслідків надзвичайних ситуацій, одноразової
            матеріальної допомоги для забезпечення їх життєдіяльності;

            розгортання та утримання тимчасових пунктів проживання і харчування постраждалих
            громадян.
   6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Подхватіліна П.А.

Міський голова                                                                                                                 К.Г. Козюберда
 

Тип документу: Рішення виконавчого комітету
Дата: 15.11.2011
Номер документу: 622
Назва документу: Про створення місцевого резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків.
Прикріплені файли:
  1. Документ (0.04 МБ)

« повернутись до списку документів

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись