Заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Ольга Ревук відвідала притулок для жінок, постраждалих від насильства

11.03.2021
552

10 березня 2021 притулок для жінок, постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою Рубіжанського міського центру соціальних служб відвідали заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Ольга Ревук та заступник Представника Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Павло Замостьян. Поважних гостей привітав секретар Рубіжанської міської ради Юрій Арцев. У заході взяли участь: заступник міського голови Віталій Стародубцев, заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська, начальник департаменту соціального захисту населення ЛОДА Олена Поліщук.

Учасники зустрічі здійснили оглядову екскурсію приміщень притулку. Присутні зазначили важливість функціонування закладу у місті Рубіжне, який надає комплексну допомогу жінкам, що зіткнулися з проблемою насильства та потребують безпечного місця перебування, і де можна отримати необхідну психологічну, соціальну та правову підтримку, аби відновити внутрішні ресурси і прийняти рішення щодо подальшого життя. Наголосили на важливості оновлення системи, розширення мережі надання послуг та підвищення їх доступності для постраждалих від домашнього насильства. Висловили подяку представнику Фонду ООН у галузі народонаселення за співпрацю та спільні реалізовані проєкти.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись