Інформація про онлайн-курс та методичні матеріали

13.01.2021
268

На виконання доручення в. о. голови облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Олексія Смирнова від 29.12.2020 № 01.01-10/11189 до листа Мінсоцполітики щодо розповсюдження інформації про онлайн-курс та методичні матеріали за темою запобігання і протидії домашньому насильству повідомляємо:

У 2019 році Координатором проєктів ОБСЄ в Україні та студією онлайн-освіти EdEra був розроблений новий онлайн-курс із протидії домашньому насильству «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ». Онлайн-курс доступний за посиланням https://www.nonviolence.ed-era.com/ та розрахований на широку аудиторію і має на меті сприяти поширенню обізнаності громадськості про систему заходів, спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству. Відвідувачі курсу отримають розуміння того, які різні форми може мати домашнє насильство, зокрема фізичне, сексуальне, психологічне та економічне. Запропоновані тексти, лекції та ілюстрації допомагають розібратися у причинах і наслідках, що зумовлюють насильство. Курс є корисним для тих, хто вже працює в цій сфері, а також для тих, хто постраждав від домашнього насильства, або людей, які стали свідками такого випадку. Цей курс надає детальний опис зусиль, яких можна докласти для реагування на ситуацію домашнього насильства за допомогою наявних державних інструментів та ресурсів неурядових організацій.

У 2020 році в рамках проєкту «Посилення спроможності Міністерства соціальної політики України у протидії домашньому насильству» також були розроблені тематичні посібники, які розміщені на сайті Координатора проєктів ОБСЄ, за наступними посиланнями:

- Методичний посібник для фахівців, які впроваджують Типову програму для кривдників https://www.osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine/471033;

- Збірник практичних матеріалів для роботи з кривдниками https://www.osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine/471051.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись