Підведено підсумки акції «16 днів – проти насильства»

10.12.2020
575

У Рубіжанському центрі соціальних служб підведено підсумки акції «16 днів – проти насильства». Нагадаємо, що ця акція проводиться щорічно з 25 листопада по 10 грудня з метою привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

В ході акції спеціалістами центру проведено 6 заходів, зокрема: інформаційно-просвітницькі акції «Ми – проти насильства», консультації на тему «Шляхи подолання домашнього насильства», лекційно-тренінгові заняття «Гендерні джерела насильства в сім’ї». Крім того, відбулися онлайн-зустрічі з міжнародними організаціями - ОБСЄ, Фондом народонаселення ООН в Україні з питань обговорення шляхів подолання домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Під час заходів розповсюджено 35 видів соціальної реклами загальним тиражом 1850 примірників. Особливу зацікавленість у населення викликали буклети та пам’ятки, виготовлені для жінок і дітей Фондом ООН у галузі народонаселення – UNFPA та Дитячим фондом ООН – UNICEF.

В рамках діяльності мобільної бригади соціально-психологічної допомоги було здійснено 5 екстрених виїздів у сім’ї, де мали місце факти насильства. Слід зазначити, що вирішенню проблем насильства у м. Рубіжне сприяє нещодавно створений притулок для жінок з дітьми, що постраждали від насильства. Під час акції у притулку отримали допомогу 6 жінок, проведено 21 індивідуальну консультацію.

У цьому році партнерами центру в проведенні акції «16 днів проти насильства» стали: міський відділ національної поліції та відділ пробації, Рубіжанський індустріально-педагогічний коледж, професійні ліцеї та загальноосвітні школи. Дякуємо за співпрацю.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись