КОЖНА ЖІНКА МАЄ ПРАВО ПРОТИСТОЯТИ ПРОЯВАМ НАСИЛЬСТВА

25.11.2020
544

Напередодні міжнародної кампанії «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства», в межах реалізації проєкту «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях на Сході Україні» МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» спільно з ООН Жінки в Україні забезпечили громади Луганської, Донецької та Запорізької областей інформаційною продукцією щодо протидії гендерно зумовленому, у тому числі домашньому насильству.

Продукцію розроблено в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Дякуємо всім, хто долучився до розповсюдження матеріалів, у тому числі, органам місцевої влади, соціальним службам та приватним підприємцям і установам, які погодилися розмістити інформаційну продукцію у власних приміщеннях.

Ми хочемо, щоб кожна жінка могла розпізнати перші прояви насильства, протистояти їм, та знати куди звернутися за допомогою! Переглянути та завантажити інформаційні матеріали Ви можете за лінком bit.ly/3pwd94N

Якщо у Вас в родині існує проблема, яка пов’язана з насильством, то не мовчить, зробіть перший крок. Наші номери телефонів: (06453)74189, 0953655537, 0939495439*, 0993264241*

* Телефонні номери Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, яка працює в рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблем гендерно - зумовленого насильства щодо хлопчиків, дівчат, жінок та чоловіків в Східних регіонах України» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись