1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

01.12.2020
521
до уваги

Кількість хворих у світі сягає 33 млн осіб. За оцінками експертів UNAIDS, в Україні з ВІЛ-інфекцією живе до 270 тис. осіб. І тільки кожен другий знає про свій діагноз.
В цей день спеціалісти центру соціальних служб провели просвітницькі заходи, мета яких - привернути увагу молоді до зміцнення репродуктивного здоров’я молоді, популяризацію знань щодо безпечної поведінки, надання вичерпної інформації про ВІЛ та методи профілактики інфікування.

До заходів долучились студенти та викладачі Рубіжанського індустріально-педагогічного фахового коледжу та ВП Рубіжанського відділення «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею.

Оскільки одним із важливих способів запобігання поширенню СНІДу є роз’яснення таких аспектів ризику, як небезпека випадкових зв’язків та необхідність ретельнішого ставлення до свого життя, то учасники акції отримали інформацію й про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а також про умови, за яких інфекція не передається. Окремо обговорили питання дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.
Усі охочі мали можливість отримати інформаційну літературу, консультації фахівців, засоби контрацепції.

Якщо у Вас в родині існує проблема, то не мовчить, зробіть перший крок - звертайтеся по допомогу.

Наші номери телефонів: (06453)74189, 0953655537, 0939495439*, 0993264241*

* Телефонні номери Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, яка працює в рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблем гендерно - зумовленого насильства щодо хлопчиків, дівчат, жінок та чоловіків в Східних регіонах України» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись