Відкриття центру комп'ютерної грамотності

26.11.2021
72
МИ ПОВИННІ ДБАТИ ПРО МОЖЛИВОСТІ ТА ДОЗВІЛЛЯ ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ
19 жовтня за реалізації UNDP та фінансової підтримки Уряду Канади відкрився Центр комп’ютерної грамотності для людей похилого віку старше 50 років та осіб з інвалідністю у приміщенні Рубіжанського центру надання соціальних послуг за адресою: вул. Будівельників, буд. 25.
У наше життя вже давно ввійшли комп’ютери, мобільні телефони, нові комунікації, і саме потреба йти в ногу з часом відкриває нові можливості в житті людей поважного віку.
На рівні територіальних громад в Україні, реінтеграцію найбільш вразливих категорій громадян, а також літніх людей в активне життя, їх адаптацію до сучасних технологій і цифрових сервісів уповноважені забезпечувати Університети третього віку.
Для реалізації цього завдання при даних Університетах можуть відкриватися такі факультети: комунікаційних та інформаційних технологій, основ медицини та здорового способу життя, іноземних мов, літературний, творчий.
Основними завданнями надання послуги є створення умов для всебічного розвитку людей старшого віку, зокрема організація та проведення безкоштовного навчання та освітніх заходів.
Саме цей проєкт надасть можливість мешканцям міста поважного віку бути обізнаними в таких важливих на даний час питаннях як користування особистим кабінетом, платежі та комунальні послуги онлайн, користування програмою та додатком Пенсійного фонду тощо.

« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись