Міжнародний день людей з інвалідністю

03.12.2021
66

«Добро в нас самих». Мабуть з таким гаслом у серці живуть люди, які в скрутний час протягують руку допомоги підопічним Рубіжанського центру надання соціальних послуг. В рамках Акції Милосердя до Міжнародного Дня людей похилого віку та Міжнародного дня осіб з інвалідністю за підтримки підприємств та приватних підприємців міста підопічні відділення натуральної та грошової допомогу отримали продуктові та промислові набори.

Громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах з вдячністю приймають будь яку допомогу, радіють тому, що вони важливі суспільству і що про них пам’ятають.

Щира подяка інтернет - компанії «Мегабіт», ТОВ «Мікрохім» Погромському Ігору, ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура» Місюренко Геннадію, ТОВ «Торговий дім «Українські смоли» Подорозі Денису, ТОВ фірма «Промінвест Пластик» Пономарьову Сергію, ТОВ «Рубіжанський трубний завод» Хоменко Олександру, ТОВ «Інтерремдорбуд» Арутюнян Гарніку, виробничо – комерційній фірмі «Карін» Сукіасян Комітасу, Журкіной Тетяні, Бондарєвій Наталії, приватному нотаріусу Нецвітай Ользі, Мініній Наталії, Щедринській Олені, Заярному Андрію, Рижкову Сергію, Ковтун Людмилі, Семенову Олегу, Артемчуку Артему, Дідику Сергію, Гарькаєву Олександру, Жадан Тетяні, Спас Андрію, Шубчинській Любові, кафе міста «Глобус» Горбунову Олександру та кафе «Рогань» Анікановій Тетяні, за організацію благодійних обідів.

За постійну допомогу санітарно – гігієнічними наборами дякуємо міжнародній організації з міграції «МОМ».

Окрема вдячність приватним пекарням міста, які щотижнево надають хліб, лаваші для підопічних відділення: Бондарєву Олександру, Тарасюк Олені, Резниченко Олександру, Арутюнян Сусанні.

Дякуємо Вам, шановні благодійники за чуйне ставлення та турботу. Лише щирість душі й благородство помислів можуть спонукати до прекрасної справи, допомоги людям, які цього потребують.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись