«Ти у мене єдина»

За 30 років ми пройшли чималий шлях до справжньої Незалежності. День за днем ми відбудовували свою власну державу, відроджували забуте роками відчуття господаря на власній землі, зараз закладаємо фундамент майбутнього для наших дітей. Безумовно, ці роки Незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Незалежність закладена у кров українців. І у XV, і у XXІ столітті, і набагато раніше. Наразі це вже кредо, що міцно вписане у нашу ДНК. Скільки б не було спроб зламати нашу волю – цей наратив незмінний. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові, крові наших предків. Ми повинні бути впевненими у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов'язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини.

Вже котрий рік поспіль 24 серпня з офіційної дати перетворюється в найбільше, головне свято України. Сьогодні всі ми сильніші, ніж учора.

До ювілейної дати – 30-річчя з Дня Незалежності архівний відділ Рубіжанської міської ради підготував документальну онлайн-виставку архівних документів. У виставці використані документи постійного зберігання фонду № 18 «Рубіжанська міська рада та її виконавчий комітет» ( опис № 1-П справ постійного зберігання за 1975-2002 роки( продовження)).

  1. Архівний відділ Рубіжанської міської ради, ф. № 18, оп. 1, спр.1217, арк.217-220, машинопис;
  2. Архівний відділ Рубіжанської міської ради, ф.№156, оп.1, спр.1498, арк.45-46, машинопис;
  3. Архівний відділ Рубіжанської міської ради, ф. № 18, оп. 1, спр.1588, арк.196-199, машинопис;

Фотозвіт

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись