Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Лист виконавчого директора Асоціації міст України М.В.Пітцика до міського голови
14 липня 2016 року 16:30

 

З 01 липня 2016 року відбулось підвищення тарифів на послуги житлово-комунального господарства. Окремі політичні сили провокують ситуації щодо прийняття органами місцевого самоврядування рішень в цій сфері, що виходять за межі їх компетенції.

Асоціація міст України стурбована ситуацією, що склалася. Так, 21 червня 2016 року під час Дня Діалогу на XII Муніципальному форумі 220 сільських, селищних, міських голів прийняли Звернення до вищого керівництва держави про передачу органам місцевого самоврядування повноважень встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги. Аналогічне рішення було прийнято 27 травня 2016 року Правлінням Асоціації міст України.

Найближчим часом запланована зустріч Прем’єр-міністра України з міськими головами з метою розгляду проблемних питань порушених у Зверненні XII Українського муніципального форуму, в тому числі і щодо встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Для уникнення різних інсинуацій з боку політичних сил рекомендуємо утриматись від прийняття будь-яких рішень в сфері тарифоутворення та при розгляді таких питань дотримуватись норм чинного законодавства відповідно до наявних повноважень органів місцевого самоврядування.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 28
переглядів:
візитів сьогодні: 13216
візитів всього: 508710