Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Актуально
1 серпня 2016 року 11:07
До відома мешканців міста! Відповідь заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Г.Б.Туки

 

На звернення міського голови Хортіва С.І. стосовно фінансування пільг та субсидій за житлово-комунальні послуги надійшла відповідь заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Г.Б.Туки (ознайомитися можно за цим посиланням).

 

1 серпня 2016 року 09:13
ІНФОРМУЄ міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

 

Щодо запровадження в регіонах України мораторію на введення в дію з 1 липня 2016 року тарифів на житлово-комунальні послуги

 

У зв'язку з прийняттям у окремих містах України рішень органів місцевого самоврядування про встановлення мораторію (заборони) на введення в дію з 1 липня 2016 року підвищених цін/тарифів на житлово-комунальні послуги, Мінрегіон вважає за необхідне звернути увагу на положення чинного законодавства у цій сфері та законодавчо визначений розподіл повноважень щодо встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги.

докладніше >>>
 

27 липня 2016 року 10:29
Головне територіальне управління юстиції у Луганській області інформує

Новий порядок оскарження рішень, дій та бездіяльності державних реєстраторів нерухомості та бізнесу!

 

З 01.01.2016 громадяни мають право оскаржити рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб'єкта державної реєстрації прав не тільки до суду, а і до Міністерства юстиції України або його територіальних органів.
Міністерство юстиції України розглядає скарги:

1)  на рішення державного реєстратора про державну реєстрацію прав (крім випадків, коли таке право набуто на підставі рішення суду, а також коли щодо нерухомого майна наявний судовий спір);

докладніше >>>
 

25 липня 2016 року 09:11

 

Парламент вніс зміни до статті 13  Закону України  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

 

14 червня Верховна Рада України за основу і в цілому прийняла законопроект «Про внесення змін до статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». За відповідне рішення проголосували 259 народних депутатів.

Оскільки відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» після 1 липня 2016 має відбутися перехід від послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до послуг з управління багатоквартирними будинками та такий перехід може тривати до 6 місяців,

22 липня 2016 року 13:45

 

Міністерство фінансів на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 05.07.2016 № 23907/1/1-16 розглянуло листа народного депутата України Ю. Я. Іоффе щодо вирішення питання проведення Державною казначейською службою України платежів за спожиту електричну енергію бюджетними установами та комунальними підприємствами м. Рубіжне Луганської області та повідомляє.

 

14 липня 2016 року 16:30

 

З 01 липня 2016 року відбулось підвищення тарифів на послуги житлово-комунального господарства. Окремі політичні сили провокують ситуації щодо прийняття органами місцевого самоврядування рішень в цій сфері, що виходять за межі їх компетенції.

Асоціація міст України стурбована ситуацією, що склалася. Так, 21 червня 2016 року під час Дня Діалогу на XII Муніципальному форумі 220 сільських, селищних, міських голів прийняли Звернення до вищого керівництва держави про передачу органам місцевого самоврядування повноважень встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги. Аналогічне рішення було прийнято 27 травня 2016 року Правлінням Асоціації міст України.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 18
переглядів: 254
візитів сьогодні: 24663
візитів всього: 506521