Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 29 січня по 4 лютого 2018 року

Виставка  – пам’ять «Нема любові понад ту, що окропила кров’ю Крути»

 

100 років відділяють нас від подій 29 січня 1918 р., коли на станції Крути відбувся бій між чотиритисячним військом більшовиків та трьомастами українськими студентами, що обороняли підступи до Києва.

До цієї дати на старшому відділі ЦДБ оформлено виставку, на якій зібрані різноманітні інформативні джерела, спогади очевидців, судження історіографів стосовно легендарного бою.

 

 

Веселе шоу «Рік собаки - зовсім кусачий!»

 

30 січня 2018 року в дитячій бібліотеці пройшло веселе шоу, яке Козик І. В. присвятила символу нинішнього, 2018 року. Діти дізналися цікаві факти про цих тварин, а завдяки виставці «Все про собак» познайомилися з найвідомішими літературними персонажами-собаками.

 

 

Година патріота

«Дорогами війни. Визволителям Рубіжного присвячується…»

 

31 січня рубіжани святкують 75-у річницю визволення свого міста від німецько-фашистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного місцевого жителя.

Центральна міська бібліотека організувала для військовослужбовців 2 патрульного батальйону в/ч 3035, який дислокується саме в м. Рубіжне, захід  з нагоди цього визначного ювілею.

 

 

Бібліо-знайомство «У світ знань - через бібліотеку!»

 

1 лютого 2018 року в бібліотеці-філії №2 для учнів 6 класу ЗОШ №8 відбулося бібліо-знайомство «У світ знань - через бібліотеку!».


архів Анонси подій
Офіційні сайти
Прогноз погоди
Статистика
зараз на сайті: 30
переглядів: 56
візитів сьогодні: 6277
візитів всього: 471818