Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
День визволення міста Рубіжне від німецько-фашистських загарбників

31 січня – день, який відзначається в нашому місті щорічно. 75 років людської пам`яті нас віддаляють від тих тривожних подій, які випали на долю нашого народу. Неймовірно тяжких втрат зазнала наша українська земля, наше місто і його мешканці у роки  Другої Світової війни. 

З того часу зросли покоління, які знають про війну тільки із розповідей. Та і досі серед нас живуть ті люди, для кого Друга світова – не сторінки з підручника історії, а сторінки власної біографії. Саме такі люди є учасниками Народного хору ветеранів «Червона калина» міського Палацу культури.

30 січня 2018 року,  відбулася зустріч учасників Народного хору «Червона калина» (керівник Лідія Рогозіна, акомпаніатор Людмила Коваленко)  з  учнями сьомих та восьмих класів СШ №10. Ветерани з болем в серці розповідали учням факти про звільнення нашого міста від фашистської навали, ділилися своїми особистими спогадами, співали пісні воєнних років. Діти і дорослі в глядацькій залі з завмиранням сердець слухали ці сумні, невигадані  історіі війни.

Учні школи теж добре підготувалися до цієї зустрічі і надали дуже теплий прийом. Діти співали для ветеранів  зворушливі воєнні пісні, читали душевні,  наповнені добром та щірою подякою вірші, бажали доброго здоров`я, дарували квіти.

Дуже тепла і затишна атмосфера панувала в залі, згадали героїв Великої Вітчизняної війни, які обороняли наше місто, чиїми іменами названі вулиці Рубіжного, вшанували пам`ять загиблих хвилиною мовчання!

Своїми заходами ми нагадуємо молодому поколінню, які криваві сліди на долі майже кожної родини залишає війна.

Мир - це надійне майбутнє, світло радості, сповнення мрій. "Хай буде мир" - найзаповітніше бажання усіх нас.


архів Анонси подій
Офіційні сайти
Прогноз погоди
Статистика
зараз на сайті: 16
переглядів: 157
візитів сьогодні: 6246
візитів всього: 471817