Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Управління та відділи
Загальний відділ (Положення про відділ)
Дев’ятерікова Любов Валеріївна начальник відділу 6-20-17
Грачова Ірина Валеріївна Адміністратор ЦНАП 6-20-60
Бойченко Олена Іванівна Адміністратор ЦНАП 6-20-60
Лященко Аліна Сергіївна Адміністратор ЦНАП 6-20-60
Запольська Наталія Сергіївна Адміністратор ЦНАП 6-20-60
Лозова Єлизавета Сергіївна Адміністратор ЦНАП 6-20-60
Галстян Ганна Геннадіївна Головний спеціаліст 6-20-22
Калганова Світлана Миколаївна Головний спеціаліст 6-47-17
Якубовська  Ірина Миколаївна Головний спеціаліст 6-47-58
Долженко Андрій Миколайович Головний спеціаліст 6-20-00
Скиба Олег Геннадійович Головний спеціаліст 6-20-00
Бєлік Марина Анатоліївна Провідний спеціаліст 6-47-94
Пєшко Світлана Петрівна Спеціаліст 1 категорії 6-47-36
Островерхова Тетяна Ігорівна Спеціаліст 1 категорії 6-47-17
Матвієнко Уляна Олександрівна Спеціаліст 1 категорії 6-20-60
Вербій Аліса Вадимівна Спеціаліст 1 категорії 6-20-53
Лобунець Наталія Іванівна Спеціаліст 1 категорії 6-20-53
Буторіна Ольга Володимирівна Старший інспектор 6-47-94

 

Юридичний відділ (Положення про відділ)

Мальченко Людмила Василівна начальник відділу 6-47-29
Міщенко Аліса Володимирівна Головний спеціаліст 6-47-29
Лисянська Тетяна Миколаївна Головний спеціаліст 6-47-29

 

Відділ бухгалтерського обліку(Положення про відділ)

Науменко Олена Олегівна начальник відділу 6-20-44
Вінницька Тетяна Іванівна Головний спеціаліст 6-20-03
Резнікова Олена Олександрівна Головний спеціаліст 6-20-05
Олійник Олена Олександрівна Головний спеціаліст 6-20-05

 

Архівний відділ(Положення про відділ)

Кувічинська Вікторія Борисівна начальник відділу 6-20-74
Руда Ольга Василівна Головний спеціаліст 6-20-74
Сичова Олена Сергіївна Головний спеціаліст 6-20-74

 

Управління землеустрою, архітектури та містобудування

(Положення про управління)

  начальник управління 6-47-86

Відділ містобудування та архітектури, управління землеустрою

(Положення про відділ)

  начальник відділу-головний архітектор  
Гулевська Алла Григорівна Головний спеціаліст 6-47-86

Відділ земельних відносин, управління землеустрою

(Положення про відділ)

Коробейнік Лариса Миколаївна начальник відділу 6-47-45
Д'яченко Алла Олександрівна Головний спеціаліст 6-47-45

Відділ економічного аналізу та інвестиційної політики

(Положення про відділ)

Коваленко Наталія Вікторівна начальник відділу 6-47-03
Лисенко Андрій Миколайович Заступник начальника 6-20-07
Тарасенко Олександр Іванович Заступник начальника 6-47-27
Остапець Микола Федорович Головний спеціаліст 6-20-07
Клунна Людмила Миколаївна Головний спеціаліст 6-47-27
Філіппова Емілія Ігорівна Головний спеціаліст 6-20-92

 

Відділ торгівлі, побутового обслуговування та захисту справ споживачів (Положення про відділ)

Шумілова  Олена Григоріївна начальник відділу 6-20-31
Клименко Марія Михайлівна Спеціаліст 1 категорії 6-13-60

 

Служба у справах дітей (Положення про відділ)

Нічупієнко Олена Вікторівна начальник відділу 6-20-78
Трущ Світлана Віталіївна Головний спеціаліст 6-20-78

 

Сектор з питань опіки та піклування над дітьми

  завідувач сектору  
Івлєва Тетяна Миколаївна Старший інспектор 6-20-78

Відділ з мобілізаційної роботи, цивільного захисту та сприяння

правоохоронним органам (Положення про відділ)

Бородіна Світлана Андріївна

начальник відділу

6-20-56
Шпак Олексій Федорович Головний спеціаліст 6-47-06
Кравченко Володимир Вікторович Головний спеціаліст 6-20-56
Лялін Олександр Миколайович Старший відповідальний черговий 6-47-49
Бідусенко Анатолій Леонідович Відповідальний черговий 6-47-49
Шарпов Валерій Павлович Відповідальний черговий 6-47-49
Касланов Сергій Володимирович Відповідальний черговий 6-47-49

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців (Положення про відділ)

Водолазська Ірина Геннадіївна начальник відділу 6-20-82
Нескуба Марина Аркадіївна Головний  спеціаліст 6-20-71
Хохлова Неля Володимирівна Оператор комп’ютерного набор 6-20-71

 

Відділ державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та прав на нерухоме майно

Шаповалова Сніжана Віталіївна начальник відділу - державний реєстратор 6-47-52
Хмельницька Юлія Володимирівна Державний реєстратор 6-47-01
Вітер Тетяна Миколаївна Державний реєстратор 6-47-01
Уразовська Ольга Володимирівна Державний реєстратор 6-47-01

 

Самостійні структурні підрозділи

Ковтун Наталія Павлівна начальник управління праці та соціального захисту населення
Жердєв Денис Олександрович начальник управління житлово-комунального господарства
Трушенко Наталія Костянтинівна начальник фінансового управління
  начальник відділу культури, молоді та спорту
Стародубцева Наталія Анатоліївна Спеціаліст 1 категорії відділу культури, молоді та спорту,в.о. начальника
Янко Наталія Іванівна начальник управління охорони здоров’я
Обаполенко Олена Володимирівна начальник управління освіти
Лященко Тетяна Олександрівна начальник відділу міського комунального майна

 


архів Анонси подій
Офіційні сайти
Прогноз погоди
Статистика
зараз на сайті: 11
переглядів: 2573
візитів сьогодні: 8060
візитів всього: 439195