Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Прогноз погоди
Статистика
зараз на сайті: 8
переглядів: 121
візитів сьогодні: 3349
візитів всього: 305949
РУБІЖАНСЬКІ ДВОБОРЦІ ВДАЛО ВИСТУПИЛИ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

12-14 травня у м.Харків проходив Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств у розділі «Бойове двоборство».

Команду Луганської області, сформовану на базі Відокремленого підрозділу Громадської організації «Всеукраїнська Федерація військово-спортивних багатоборств» у Луганській області, представляли 17 спортсменів із Дитячо - молодіжного фізкультурно - спортивного Товариства «Клуб Східних єдиноборств та оздоровчих систем» м.Рубіжне. Тренером – представником команди був «Заслужений тренер України» Клюкало Геннадій Григорійович.

Двоборці змагалися у стрільбі з пневматичної гвинтівки та всестильвому бої за версіями «Бойового двоборства» (Б-1 – Б-6).
 Рубыжанські  спортсмени вибороли 31 медаль (12 «золотих», 11 «срібних» та 8 «бронзових»).

Переможцями та призерами у віково – вагових категоріях «Бойового двоборства» стали:

- Кравченко Руслана                         (Б-1) – 1 місце; (Б-2) – 1 місце; (Б-5) – 1 місце; (Б-6) – 1 місце;

- Солод Ярослав                              (Б-1) – 1 місце; (Б-6) – 1 місце;

- Журавльов Дмитро                         (Б-1) – 1 місце; (Б-2) – 2 місце;

- Гарькаєв Владислав                       (Б-6) – 1 місце;

- Логачов Тихон                                (Б-1) – 1 місце; (Б-2) – 1 місце; (Б-6) – 2 місце;

- Рубан Владислав                           (Б-1) – 3 місце; (Б-3) - 3 місце;

- Урусов Владислав                          (Б-1) – 3 місце; (Б-2) – 3 місце;

- Атаманичев Микита                        (Б-2) – 2 місце; (Б-5) – 3 місце;(Б-6) – 2 місце;

- Симонян Арсен                               (Б-1) – 3 місце; (Б-2) – 1 місце; (Б-6) – 1 місце;

- Полтавець Борис                            (Б-1) – 2 місце; (Б-6) – 2 місце;

- Бегунов Ілля                                   (Б-1) – 3 місце;

- Петренко Юлія                                (Б-1) – 2 місце; (Б-2) – 2 місце; (Б-6) – 2 місце;

- Цибульський Михайло                    (Б-1) – 2 місце; (Б-2) – 2 місце;

- Безверхий Всеволод                       (Б-1) – 3 місце.


архів Анонси подій
Офіційні сайти