Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Прогноз погоди
Статистика
зараз на сайті: 10
переглядів: 3285
візитів сьогодні: 3313
візитів всього:
Графік прийому громадян депутатами міської ради

График прийому виборців депутатами Рубіжанської міської ради

 

Колич.

округ

Призвище, Імя ,

по Батькові

 

Телефони

Графік

прийому виборців

(не рідше одного разу на місяць)

Приміщення для прийому

Межі виборчої дільниці

1

 

Лавренюк

Софія Федорівна

 

(050) 3263981

1-я и 3-я п’ятниця

з 1600  до 1800

(Типография)

ул. 30 лет Победы, 5

вул.Будівельників: 34–34А;

просп.Московський: 21–23А, 25, 29А;

2

Трофименко

Ольга Володимирівна

 

 

(050)3674519

 

Останній четвер

місяця

з 1500  до 1700

 (ліцей)

вул.Будівельників: 30Б;

вул.Леніна: 45Б–45В, 47, 49;

3

Чередниченко

Олексій Костянтинович

 

 

(050)5233163

 

Останній четвер

місяця

з 1500  до 1700

 (ліцей)

вул.Леніна: 51;

просп.Московський: 19, 27–27А;

4

Абрамушкина

Валентина Давлетівна

 

(050) 5981345

 

Остання неділя

місяця

з 1200  до 1300

Ц.бібл.

вул. Леніна: 44, 46, 48;

просп.Московський: 24А;

5

Коваленко

Ірина Петрівна

 

(050) 9192122

2-й та 4-й вівторок

місяця

з 1600  до 1800

пр.Московсь-кий 12, станція туристів

просп. Московський: 8, 12–14, 26;

6

Радіонов

Сергій Павлович

 

 

(050) 6167937

 

2-й  вівторок

місяця

з 1600  до 1800

КП «ДЭП»

Мира, 46

вул.Визволителів: 73–73Б, 75–75А, 77–77А, 116; вул.30 років Перемоги: 2–4; просп.Московський: 1–5А;

7

Кравченко

Едуард Анатолійович

 

 

 

(050)7013903

 

вівторок

місяця

з 1300  до 1500

міська лікарня

вул.Биченкова, вул.Б.Хмельницького: 102, 104, 106–150; вул.Іванова: 109–182; вул.Колгоспна, вул.Крупської, вул.Мєндєлєєва: 56–63;

8

Загоруйко

Сергій Іванович

 

 

 

(050)5970105

 

 

 

Остання п’ятниця

місяця

з 1200  до 1300

КП«РПУ ВКХ»

Актовий зал

Мендєлєєва, 49

вул.Некрасова, вул.Парківська: 31, 33–37А, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53–55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 79; вул.Радянська: 85–124; вул.Східна, вул.Тургєнєва: 18, 20, 22, 24–87; вул.Українська: 29–69; пров.Б.Хмельницького, пров.Енгельса, пров.Крупської, пров.Лермонтова, пров.Л.Чайкіної, пров.Некрасова, пров.О.Кошового, пров.Трикотажників, пров.Український, пров.Чайковського, пров.Шмідта

9

 

Жарков

Андрій Володимирович

 

 

 

 

 

 

(050)5239524

 

 

Останній четвер

місяця

з 1400  до 1600

 

 

 

Ринг

вул.Визволителів: 61, 63, 67–67А, 102–104В;

10

Ринг

вул.Мєндєлєєва: 37Б–37В, 39, 41–45А, 47–47А; вул.Миру: 44;

 

11

 

Гнилицка

Тетяна Кіндратівна

 

 

 

 

(050) 8890940

 

Останній четвер

місяця

з 1400  до 1600

СШ 7

вул.Б.Хмельницького: 99–101А, 103–103Б, 105; вул.Визволителів: 51–51А, 55–55А, 84–88; вул.Парківська: 3–30; вул.Українська: 4–27; пров.Куйбишева;

12

Цимбалюк

Юрій Валерійович

 

 

 

 

 

(099)0509410

1-й та 3-й понеділок

місяця

з 1600  до 1800

СШ 7

вул.Енгельса: 3–20; вул.Мєндєлєєва: 32, 34–36Б, 38, 40, 46; просп.Кірова: 6, 8–8Б, 10–10Б, 12;

13

Мамаєв

Олександр Георгійович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(095)3370549

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останній четвер

місяця

з 1400  до 1600

СШ 1

 

вул.Ватутіна: 1–21, 23, 25, 27; вул.Визволителів: 9, 11, 13, 15, 40, 42, 44; вул.Воровського, вул.Енгельса: 21–90; вул.Іванова: 9, 11–108; вул.Інтернаціональна, вул.К.Маркса, вул.Комунарів: 8–47; вул.Краснікова, вул.Лазутіна: 24, 26, 28, 30–91; вул.Матросова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41; вул.Парківська: 32, 38, 40, 42, 44–46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–78, 80–84; вул.Пархоменка, вул.Радіщева: 64–99;

14

вул.Радянська: 1–80; вул.Смирнова, вул.Степова, вул.Тургєнєва: 3–17, 19, 21, 23; вул.Фрунзе, вул.Шевченка: 40–85А; пров.Воровського, пров.Жовтневий: 41–74; пров.Заводський, пров.Інтернаціональний, пров.К.Маркса, пров.Комунарів, пров.Котовського, пров.Монтажників, пров.Нахімова: 13–30; пров.Невського, пров.Островського, пров.Партизанський, пров.Радянський, пров.С.Лазо, пров.Суворова, пров.Толстого, пров.Шкільний

15

Троценко

Сергій Миколайович

 

 

 

 

Бородавко

Олена Валеріївна

 

 

 

(095) 3054932

 

 

 

 

 

 

(095)8903549

3-я субота

місяця

з 1100  до 1300

 

 

 

 

остання субота

місяця

з 1100  до 1300

Хірургічне відділення

лікарні

 

 

 

 

СШ 5

 

 

 

 

вул.Артема, вул.Будьонного, вул.Ватутіна: 22, 24, 26, 28–100; вул.Визволителів: 2–8, 10, 12, 14, 16–18; вул.Гоголя, вул.Жовтнева, вул.З.Космодем’янської, вул.Іванова: 1–8, 10; вул.Ілліча, вул.Київська, вул.Комінтерна, вул.Комунарів: 1–6;

16

Солодкий

Денис Сергійович

 

 

 

 

(095) 8877555

 

 

 

 

 

1-а п’ятниця

місяця

з 1300  до 1400

 

 

 

Вул. Коцю-бинського, 61

 

 

 

 

 

 

 

вул.Коцюбинського, вул.Матросова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–56; вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Радіщева: 8–60; вул.Свердлова, вул.Харківська, вул.Хлібозаводська, вул.Чорнопащенка, вул.Шевченка: 1–35; пров.Будьонного, пров.Ватутіна, пров.Гоголя, пров.Жовтневий: 4–36; пров.Київський, пров.Коцюбинського, пров.Матросова, пров.Нахімова: 1–10; пров.Транспортний, пров.Харківський, пров.Хлібозаводський, пров.Шевченка, пров.Щорса

17

Макаренко

Ганна Сергіївна

 

 

(050) 6698519

3-й четвер

місяця

з 1600  до 1800

ДК Южная

вул.Горького, вул.Дачна, вул.Дзержинського: 11–21; вул.Заводська, вул.Кутузова: 3–9; вул.Озерна: 1–14А, 16–57; вул.Орджонікідзе: 13, 15, 17–19, 32–42; вул.Революції, вул.Тимірязєва, вул.Чехова: 13–22; вул.Чкалова: 1–7, 14, 16–20, 22, 27–60; пров.Дачний, пров.Тимірязєва, пров.Чкалова

18

Соловйов

Віктор Ігорович

 

 

 

(050)3287790

 

 

 

2-й та 4-й четвер

місяця

з 1600  до 1800

ДК Южная

вул.Дзержинського: 2А–5; вул.Кутузова: 2–2А; вул.Озерна: 15, 58–151; вул.Орджонікідзе: 3–10, 14, 16, 20–28А; вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Франка, вул.Фурманова, вул.Чапаєва, вул.Чехова: 5–9; вул.Чкалова: 9–13, 15–15А, 21, 23–25; пров.Озерний, пров.Орджонікідзе, пров.Підлісний, пров.Революції, пров.Чапаєва

19

Єфімова

Ольга В’ячеславівна

(050)3679868

3-й четвер

місяця

з  15 00  до   16 00

Сш 10

Ком. 109

вул.Будівельників: 30–30А, 30В; вул.Леніна: 39А–39Г, 43, 45–45А; вул.30 років Перемоги: 12А;

20

Морозкин

Олександр Геннадійович

 

(050) 3012838

 

субота

з 1200  до 1400

вул. 30 років Перемоги, 16

вул.30 років Перемоги: 10–12, 14;

21

вул.Будівельників: 26, 55; вул.Леніна: 42; вул.30 років Перемоги: 14А–16; квартал Сонячний

22

 

 

 

Катасонов

Вадим Миколайович

 

 

 

 

(050) 9165539, (098)5230030

 

 

2-а та остання субота місяця

з 1200  до 1300

ДК центр

вул.Миру: 28–30, 36–38; просп.Кірова: 20, 20Б; просп.Московський: 7–7Б, 9–11Б;

23

ДК центр

вул.Миру: 24–26, 34А; вул.30 років Перемоги: 4Б–6; просп.Кірова: 16А, 20А, 20В, 26, 30–30А, 32–41;

24

Мандич

Ігор Вікторович

 

(050)3486346

 

1-й та 3-й четвер

місяця

з 1400  до 1600

 

Міськрада

каб.114.

вул.Б.Хмельницького: 91–93; вул.Визволителів: 67Б–67В; вул.Мєндєлєєва: 20–30;

25

Бусенков

Анатолій Анатолійович

 

 

 

(050)4269044

 

 

 

2-й четвер

з 1400  до 1600

 

 

 

4-й четвер

з 1400  до 1600

 

Бібліотека

вул. Б. Хмель-ницького, 94

 

 

Міськрада

каб.114

вул.Леніна: 30–32А; просп.Кірова: 16, 25–25А, 27–29А, 31–31А;

 

 

26

Прокопенко

Михайло Федорович

 

 

(050)9450868

 

 

Понеділок

 

з 1300  до 1500

Міська лікарня

вул.Б.Хмельницького: 88–90А, 94–96; вул.Визволителів: 19–39, 41, 43, 45–50, 52–54, 56–60, 62, 64–66, 68–72, 74, 76, 78–82; вул.Дойчева, вул.Лазутіна: 3–23, 25, 27, 29; вул.Леніна: 2, 10, 12, 14–16, 18–20, 24–24А, 26, 28–28А; вул.Пролетарська;

 

27

Черненко

Андрій Олегович

 

 

 

 

 

(095)3758257

 

 

 

 

 

1-й та 3-й четвер

 

з 1500  до 1700

пр. Кірова, 19

вул.Калініна; вул.містечко ІТР, вул.Померанчука: 3–22; вул.Пушкіна: 4–6А; вул.Руденка, пров.Клубний, пров.Рубіжанський, просп.Кірова: 1–5, 7, 9, 11, 13–15, 17–19, 23;

 

 

28

Горелік

Володимир Олександрович

 

 

 

 

 

 

Чапова

Любов Олександрівна

 

 

 

 

 

(099) 0245415

 

 

 

 

 

 

 

 (099)7952457

 

 

1-й понеділок

місяця

з 1500  до 1700

 

 

 

 

 

1-й понеділок

місяця

з 1500  до 1700

 

 

РІПТ

ком.102

вул.Будівельників: 2–9, 15, 27–29; вул.Б.Хмельницького: 4–69, 71, 73; вул.Залізнична, вул.Західна, вул.Комсомольська, вул.Лісна, вул.Луганська, вул.Мєндєлєєва: 8А, 10А;

 

 

 

 

28- 29

РІПТ

ком.102

вул.Будівельників: 2–9, 15, 27–29; вул.Б.Хмельницького: 4–69, 71, 73; вул.Залізнична, вул.Західна, вул.Комсомольська, вул.Лісна, вул.Луганська, вул.Мєндєлєєва: 8А, 10А;

вул.Першотравнева, вул.Піонерська, вул.Померанчука: 26–155; вул.Спортивна, вул.Студентська: 4, 23; вул.Трудова, вул.Фестивальна, пров.Залізничний, пров.Західний, пров.Кінцевий, пров.Лісний, пров.Першотравневий, пров.Піонерський, пров.Пісчаний, пров.Футбольний

30

Ємець

Олексій Андрійович

 

 

(093)8296101

 

 

Останній четвер

з 1500  до 1700

СШ 6

вул.Б.Хмельницького: 70, 72, 74–85; вул.Короленка, вул.Леніна: 7–9, 11, 13, 17, 21–23, 25–25В, 27А–27В; вул.Мєндєлєєва: 14В, 18; вул.Пушкіна: 15–28; вул.Студентська: 10–22, 24–28А, 32Б; вул.Червоноармійська, пров.Червоноармійський

31

 

 

Пиж

Роман Михайлович

 

Купцов

Володимир Володимирович

(050)2496169

 

 

 

(050)1450903

 

вівторок

з 1300  до 1500

 

2-й та 4-й четвер

місяця

з 1500  до 1600

Поліклініка

вул.Леніна: 27, 29, 34–36А; вул. Миру: 22–22А;

31-32

Виконком

каб. 365

 

вул.Леніна: 27, 29, 34–36А; вул. Миру: 22–22А;

вул.Мєндєлєєва: 32А–33В, 37–37А; вул.Миру: 22Б–22В;

 

33

Євменов

Володимир Володимирович

 

 

(099)2074741

 

РПЛ

вул.Будівельників: 18–25, 39–39 к.2; вул.Мєндєлєєва: 1, 3–3А; вул.Студентська: 33–33Б, 35; пров.Зелений, пров.Робочий

 

34

Харчук

Валерій Юрійович

 

 

(099)7048906

 

Кожен день,

крім неділі

з 1000  до 1700

вул Мендє-лєєва, 43а

вул.Будівельників: 12–14; вул.Мєндєлєєва: 2, 4–8, 9–10, 12–14А, 16–16А; вул.Студентська: 29–32А, 34;

 

Чернецов

Олександр Іванович

 

(050)3287213

Кожен понеділок,

з 1400  до 1600

Каб. директора

Вул. Заводська, 1

 

 

Денищенко Денис Вікторович

 

(050)5976494

2-я середа

місяця

з 1700  до 1800

Буд. виконкому каб. 114

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                В.І. Соловьов


архів Анонси подій
Офіційні сайти