Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Поїздки для студентів зі Сходу та Півдня на Західну Україну

 

   У рамках проекту: «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу» ГО «Молодіжна Альтернатива» запрошує молодих, активних та небайдужих людей взяти участь у проекті обміну між студентами Сходу, Півдня та Заходу України. Даний проект — це 8 триденних поїздок молоді зі Східних та Південних міст та областей у Західні (Львів, Тернопіль, Чернівці, Луцьк, Івано-Франківськ). У проекті беруть участь Одеська, Миколаївська, Херсонська, Харківська, Запорізька, Дніпропетровська, Донецька та Луганська області.
   Мета проекту - встановлення діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України; руйнація стереотипів у сприйнятті один одного; формування простору, де можна почути думки учасників з різних областей та виробити спільне бачення вирішення конфліктів сучасної України; обмін досвідом у громадській діяльності; навчання учасників впливати на владу, змушувати владу чути громаду; встановлення тісних контактів між активною молоддю, задля розбудови цілісної суверенної України.
   Формат проекту - серія семінарів та інтерактивних тренінгів із використанням активних методик та практик. 
Учасників чекають цікаві обговорення, дискусії, воркшопи, екскурсії, зустрічі з відомими особистостями, музеї та виставки, нові друзі та яскраві враження. 
          Вимоги для кандидатів:
- бути віком від 20 до 35 років та проживати на території 8 областей: Одеська, Миколаївська, Херсонська, Харківська, Запорізька, Дніпропетровська, Донецька та Луганська області
- У проекті можуть брати участь вимушені переселенці із вищеозначених областей взяти на себе зобов’язання брати участь у 3 днях навчання та заходах що будуть відбуватися під час поїздок  за результатами поїздки взяти участь у прес-конференції в своєму місті, зробити презентацію поїздки у вузах де навчаєтеся або громадах, які представляєте
     Організатори компенсують проїзд, проживання та харчування під час навчання.
Учасники будуть відібрані шляхом конкурсу.
Заповнити та подати анкету кандидата на участь у конкурсі можна шляхом заповнення електронної форми або у форматі word і надіслати її до 27 лютого 2015 року.
12 найбільш активних учасників будуть запрошені на дводенну поїздку в Київ та візьмуть участь у зустрічах в ВРУ, КМУ, профільних міністерствах. 
   Поїздки будуть відбуватися у два етапи. Перший - у другій половині березня, другий - у другій половині квітня. Один учасник може взяти участь лише у одній поїздці. Заключна поїздка у Київ запланована на червень 2015року.
Учасники отримають підтвердження про участь в першому етапі по електронній пошті або по телефону не пізніше 6 березня 2015 року включно.
Організатори залишають за собою право відмовити в участі у Школі за результатами відбору в зв’язку з обмеженою кількістю місць.
Поїздки першого етапу заплановано наступним чином (дати є орієнтовними. Після відбору протягом 3-7 березня всім переможцям буде повідомлено точні дати поїздок).
13-15 березня - поїздка до м. Луцьк – учасники Запорізька та Миколаївська області
19-21 березня - поїздка у м. Тернопіль - учасники Херсонська, Луганська області 
26-28 березня - поїздка у м. Львів - учасники Харківська, Дніпроперовська області
2-4 квітня - поїздка у м. Чернівці - учасники Одеська та Донецька області
 
Контакти: «Молодіжна Альтернатива» Тел (38 044) 5928669, (38044) 279 02 52 
e-mail: m ol-alt@yandex.ru; ludakudina@gmail.com  Проект здійснюється ГО «Молодіжна Альтернатива» за фінансової підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії.

архів Анонси подій
Офіційні сайти
Прогноз погоди
Статистика
зараз на сайті: 25
переглядів: 50
візитів сьогодні: 8491
візитів всього: 451995